Zákaznícke referencie

Ing.Lenka Barilová / maintenance engineer /U-SHIN KOSICE
Dovoľte mi týmto vyjadriť veľkú spokojnosť pri spolupráci s vašou spoločnosťou počas uplynulých rokov. Veľmi vysoko hodnotím profesionalitu, odbornosť, praktické skúsenosti a schopnosti vašich zamestnancov, či ochotu pomôcť. Moje aktuálne teoretické poznatky mi pomohli rozšíriť obzor a zvýšiť moju vedomostnú úroveň o ďalšie poznatky aj vďaka Vám. Naša vzájomná spolupráca pre nás priniesla nielen benefity vedomostného charakteru, ale tiež nemalé finančné úspory v rámci optimalizácie našich interných procesov.

Martin Škarbala /vedúci výroby /Regonik s.r.o.
S firmou SOS electronic spolupracujem už dlho a rád. Navštevujú nás osobne aj s výrobcami. Na čom sa dohodneme, to platí. Naše občasné pripomienky sú vždy vypočuté a vyriešené. Nemám čo dodať - profesionálna firma :-)

Ing. Juraj Kostelanský/Eurotron component, a.s.
Spolupráca s SOS electronic Slovensko je pre nás určite prospešná. Poskytujú nám veľmi dobrý servis v oblasti dodávok materiálu. Je to aktívna firma, kde je neustále cítiť snahu sa zlepšovať.

Ing. Michal Stano/ konateľ /SGS Technologies s.r.o.,
Veľkým prínosom pre našu spoločnosť je schopnosť dodať veľmi flexibilne veľké množstvá komponentov v krátkom čase a táto schopnosť je pre nás kľúčovou.

Daniella Pastierovičová / ZVT-PREVIS, a.s.
Pri zabezpečovaní materiálu či už pre našu vlastnú výrobu alebo pre externých zákazníkov spolupracujeme so spoločnosťou SOS. Tuto spoluprácu hodnotíme veľmi dobre, pracovníci sa nám snažia vychádzať v ústrety. Mimoriadne kladne hodnotíme dopravu zdarma pri väčších dodávkach.

Ing. Jozef Slávka /výrobný manažér/ Z ELEKTRIK spol. s.r.o.
Prirodzenou súčasťou dodávky je aj zabezpečenie súčiastok od distribútorov, kde SOS je bezproblémovým dodávateľom.

Kamil Schwartz cert.mgmt./ nákupca/ QESS s.r.o.
Naša spolupráca s firmou SOS electronic s.r.o. je na vysoko profesionálnej úrovni. Dodaný tovar nám svojou vysokou kvalitou a dodacími termínmi vyhovuje.

Ján Firic/ operational manager/ AWS-Slovakia, s.r.o
S firmou SOS spolupracujem už pár rokov a som spokojný s kvalitou ich služieb.

Ing. Pavel Bratko / konateľ/ELPRO, s.r.o.
Úplne super! Je veľmi dobre mať hneď za rohom veľkosklad s tak širokým sortimentom. V mnohých prípadoch sú súčiastky z SOS „čerstvejšie ako ranné rožky“. Profesionalita, ústretovosť na všetkých oddeleniach, vysoká snaha dohodnúť sa a tým zvýšiť spokojnosť na oboch stranách.

Ing. Ján Pollák /riaditeľ spoločnosti/ RMC s.r.o.
So spoločnosťou SOS electronic spolupracujeme už viac oko 20 rokov. Môžem povedať, že patrí medzi hlavných dodávateľov elektronických súčiastok pre našu firmu. Spoluprácu hodnotím ako veľmi dobrú a oceňujem odbornosť a ústretovosť pracovníkov SOS electronic pri riešení našich požiadaviek.

Ing. Miroslav Mišo / výrobný riaditeľ/ Elcom spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov,
Využívame úspešne široký sortiment a rýchle dodávky skladových položiek pre projekty.

Ing. Jozef Sadlek /konateľ/ TELUX, spol. s r.o.
Samozrejme, ak chceme dodávať kvalitné výrobky, musíme nakupovať i kvalitné súčiastky. Preto je spoločnosť SOS jedným z našich kľúčových dodávateľov elektronických súčiastok.

Mgr. Pavol Sabela/ obchodný manažér / CRT - ELECTRONIC, spol. s r.o.
Spoluprácu hodnotíme ako obojstranne prospešnú.

Ing. Jozef Urban /nákupca-technik / microHAM s.r.o.
V SOS electronic kupujeme materiál pre našu produkciu kvôli priaznivým cenám a rýchlej dodacej lehote. Zákaznícka starostlivosť je na vysokej úrovni. Vzniknuté problémy, ktorých je minimum, sú vždy rýchlo vyriešené. Sme radi, že máme domáceho dodávateľa, na ktorého sa môžeme spoľahnúť."

Ing. Roman Češka / vývoj HW a SW / ENVItech s.r.o.
Nízke ceny, dobrá komunikácia so zákazníkom. V prípade skladových položiek krátky dodací termín.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info