YAGEO

YAGEO

Spoločnosť YAGEO Corporation bola založená v roku 1977 a stala sa svetovým dodávateľom pasívných súčiastok. V súčasnosti je jednotkou na trhu v oblasti čip – rezistorov, a tretím najdôležitejším výrobcom MLCC a feritových produktov. Produkty Yageo majú výbornú reputáciu ohľadom kvality a spoľahlivosti.

Články výrobcu

Stane sa značenie SMD rezistorov históriou?

Stane sa značenie SMD rezistorov históriou?

Spoločnosť YAGEO oznámila svoj úmysel odstrániť značenie SMD rezistorov série RC/AC 0603,0805,1206 od 1. júla 2013.

Využívate keramické kondenzátory na filtrovanie napájania?

Využívate keramické kondenzátory na filtrovanie napájania?

Vďaka veľmi nízkemu sériovému odporu (ESR), poskytujú SMD keramické kondenzátory veľmi cennú službu v napájacích častiach rôznych zariadení. V mnohých prípadoch tak už na filtrovanie nie je potrebné pridávať iné typy kondenzátorov.

Yageo - svetová jednotka v produkcii SMD resistorov

Yageo - svetová jednotka v produkcii SMD resistorov

Priamo z nášho skladu Vám ponúkame SMD čipové rezistory veľkostí 0603, 0805 a 1206 značky Yageo - najväčšieho výrobcu SMD rezistorov na svete.

Rezistory SMD veľkosti 0603

Rezistory SMD veľkosti 0603

Rozšírili sme našu ponuku SMD komponentov o rezistory veľkosti 0603. Na základe Vašich požiadaviek sme zaviedli na náš centrálny sklad rezistory s toleranciou 1% v rade E6.

Potrebujete poradiť?
Prečo YAGEO? Len v angličtine
 • well renowned company with a big knowhow
 • excellent quality and reliability of products
 • complete portfolio of passive components
 • Vedeli ste? Len v angličtine

  As a shopping mega store, Yageo provides a complete product line of chip resistors, multilayer chip capacitors (MLCCs), electrolytic capacitors, inductors, leaded resistors and figh frequency products. Yageo´s global deployment strategy is based on providing customers with comprehensive passive component solutions and an enhanced sevice. Yageo components are used in many top quality products of many global producers like Sony, Samsung and other.

  In 1996, Yageo acquired Virohm and in 2000, Yageo acquired Phycomp and Ferroxcube - two passive components units from Philips Electronics. Ferroxcube and Vitrohm are part of Yageo group, who produce ferrites and leaded resistors.

  Nahlásiť chybu

  Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

  Kontaktné údaje

  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
  OK Viac info