27 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

TSS COMPANY

TSS COMPANY

TSS COMPANY využíva globálny priemyselný štandard pre UHF RFID s názvom UHF Gen 2, ktorú ešte vylepšili na základe svojich bohatých skúseností a hlbokých znalostí technológie. TSS COMPANY je oficiálnym partnerom firmy Texas Instruments a NXP Semiconductors v oblasti UHF RFID.

Články výrobcu

Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Pretože káble sa už v dnešnej dobe považujú za prežitok a zákazníci túžia po bezdrôtových zariadeniach, uviedla firma TSS Company prednedávnom na trh bezdrôtovú UHF RFID čítačku s typovým označením HUR120BT.

UHF RFID čítačky od spoločnosti TSS COMPANY

UHF RFID čítačky od spoločnosti TSS COMPANY

Počet aplikácií s použitím UHF RFID technológie rastie exponenciálne. SOS electronic má nového partnera pre UHF RFID čítačky s komplexnou ponukou produktov a skúsenosťami v oblasti UHF RFID.

Potrebujete poradiť?
Prečo TSS COMPANY?
Software a hardware vyvinutý firmou TSS COMPANY výrazne zjednodušuje proces implementácie UHF RFID riešení pre systémových integrátorov, tieto riešenia sú veľmi robustné a prekonávajú konkurenčné riešenia v každom smere.
Vedeli ste?

TSS COMPANY je slovenská firma, ktorá vyvíja a vyrába UHF RFID čítačky od roku 2011. V roku 2014 firma získala prestížnu cenu "Business nápad roka".

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info