SUNNY

Sunny Computer Technology sa vypracoval na jedného z popredných svetových dodávateľov spínaných napájacích zdrojov a tiež ako dodávateľ elektronických modulov. Výrobky firmy Sunny možno nájsť po celom svete v oblasti telekomunikácií, zabezpečovacích systémov, notebookov, v LCD monitoroch, skeneroch, switchoch, USB huboch, Wi-Fi routeroch, v nabíjačkách, v digitálnych fotoaparátoch, zdravotníckych zariadeniach, elektronických testovacích zariadeniach, tlačiarňach, registračných pokladniciach, point-of-sale zariadeniach, čítačkách čiarových kódov a tlačiarňach, PC perifériách, a v mnoho ďalších výrobkoch spotrebnej elektroniky.
Produkty SUNNY v našej ponuke
Potrebujete poradiť?
Prečo SUNNY?
Od samého vzniku spoločnosti je firma SUNNY vytrvalo a agresívne angažovaná do výskumu a vývoja a zároveň udržiava krok s novými produktami a technológiami. V budúcnosti sa bude snažiť udržať tento štandard, o čom svedčia doterajšie výsledky firmy. Hlavnými faktormi sú spoľahlivosť a spokojnosť zákazníkov, a to je dôvod, prečo si zákazníci vyberajú SUNNY adaptéry.
Vedeli ste?
Ak ste zvedaví, aké typy zásuviek sa používajú v ktorej krajine vo svete a aké napätie majú v zásuvkách, navštívte worldstandards.eu.
Články výrobcu SUNNY
SUNNY – spoľahlivý výrobca adaptérov a napájacích zdrojov

SUNNY – spoľahlivý výrobca adaptérov a napájacích zdrojov

Prakticky každá aplikácia potrebuje napájanie. Nie je však jedno, aký adaptér alebo zdroj použijeme, musí byť trvácny, mať nízku spotrebu v kľudovom stave, musí byť aj dizajnovo zaujímavý a jeho výrobca musí mať všetky potrebné certifikáty.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.