28 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

STMICROELECTRONICS

O spoločnosti STMICROELECTRONICS
STMicroelectronics je jedným z najväčších svetových výrobcov polovodičov. Ponúka jedno z najširších produktových portfólií. ST prináša zákazníkom inovatívne riešenia polovodičov s využitím širokej škály technológií, dizajnu a odborných znalostí v kombinácia duševného vlastníctva, strategických partnerstiev a výrobných kapacít.
Prečo STMICROELECTRONICS?
  • one of the world’s largest semiconductor companies
  • reliable components
  • wide portfolio from classic to high-end components
Vedeli ste?
STMicroelectronics is among the world leaders in many different fields, including semiconductors for industrial applications, power solutions, MEMS (Micro-Electro-Mechanical Systems) for portable and consumer devices, MPEG decoders and smartcard chips, automotive integrated circuits, computer peripherals and wireless.
Produkty v našej ponuke
Články výrobcu
STMICROELECTRONICS

DVi, HDMi, USB, ethernet ... všetky potrebujú ESD ochranu

Monolitický komponent DVIULC6 pre ESD ochranu vysokorýchlostných signálov je zárukou vysokej spoľahlivosti a dlhej životnosti zariadení, obzvlášť v priemyselnom prostredí.

STMICROELECTRONICS

Spínaný zdroj za pár minút, so spínacím regulátorom L5973D

Možno ste už mali aplikáciu, kde by bolo vhodné použiť spínaný zdroj, ale keď ste uvideli datasheet, tak ste radšej použili klasický osvedčený lineárny stabilizátor. S obvodom L5973D je možné za krátky čas navrhnúť spoľahlivý a výkonný zdroj, s nízkymi nákladmi.

STMICROELECTRONICS

Stretnite sa s profesionálmi od ST Microelectronic

Spoločnosť ST Microelectronic pre Vás pripravila viacero seminárov a školení, na ktorých sa stretnete s odborníkmi v oblasti STMxx procesorov.

STMICROELECTRONICS

Miniatúrne DC/DC meniče od STMicroelectronics

STMicroelectronics predstavil novú rodinu L598x miniatúrnych Step-Down meničov v púzdrach VFQFPN8 3x3. Prioritne boli vyvinuté k napájaniu mikroprocesorovej techniky s logickými úrovňami 3,3V, 1,8V..

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info