Politika kvality SOS electronic

Systém manažérstva kvality implementovaný v SOS electronic je určený na trvalé zlepšovanie procesov spoločnosti. Základným pilierom našej práce je flexibilita a otvorenosť k požiadavkám zákazníkov.

Kvalita produktov a služieb, ktoré SOS electronic dodáva svojim zákazníkom, je hlavným meradlom pre výkon spoločnosti. SOS electronic sa snaží poskytnúť zákazníkovi najvyšší štandard produktov a služieb v súlade s jeho požiadavkami.

Manažment SOS electronic stanovuje a riadi ciele kvality a dokazuje svoj záväzok voči kvalite tým, že sa v praxi správa a koná rovnako ako to vyžaduje od ostatných. Všetci zamestnanci, v rámci procesov reťazca hodnôt SOS electronic, nesú plnú zodpovednosť za dodržiavanie záväzných princípov, noriem, pokynov a dohodnutých štandardov kvality ako aj ich trvalé zvyšovanie.

Na základe školení zamestnancov, personálneho manažmentu a riadenia sú naši zamestnanci schopní uspokojiť potreby a želania našich zákazníkov. Rozvíjame potrebnú kvalifikáciu a technickú zručnosť. Pripravujeme školenia a podporujeme tímovú prácu, ktoré sú rozhodujúce pre úspešné zavedenie týchto štandardov a pre dosiahnutie efektívnosti v podnikaní a konkurencieschopnosti.

Náš systém riadenia kvality je v súlade s medzinárodnými štandardmi a jeho plná transparentnosť je zaistená a overená nezávislými externými subjektmi.


  • Viac ako 30 rokov na trhu elektronických súčiastok
  • Priame zastúpenie v 6 krajinách
  • Komunikujeme s Vami v 6 jazykoch (SK, CZ, HU, PL, DE, EN)
  • Dodávame našim zákazníkom do viac ako 100 krajín sveta

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.