29 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

NISSHA FIS

O spoločnosti NISSHA FIS
FIS Inc. je japonská spoločnosť založená 20.novembra 1992. Je zameraná na vývoj a výrobu senzorov plynov. Silné výskumno/vývojové oddelenie s 28 výskumníkmi/vývojármi a 30-členným tímom špecialistov na technológiu výroby a kontrolu kvality je zárukou kontinuálnych inovácií a najlepšej kvality. FIS dokáže vyrábať 12 miliónov senzorov ročne.
Prečo NISSHA FIS?
  • roky skúseností v oblasti senzorov plynov
  • špičková výrobná technológia, mnoho strojov navrhli a vyrobili sami
  • špecialisti na senzory založené na polovodivých vlastnostiach oxidov kovov
  • neustála inovácia smerom k senzorom s ultra nízkou spotrebou
Vedeli ste?
Senzory plynov sú založené aj na iných technológiách ako katalytické spaľovanie, elektro-chemická, absorbcia infračerveného žiarenia (NDIR), ale senzory založené na polovodivých vlastnostiach oxidov kovov vynikajú v citlivosti, dobe odozvy, dlhodobej stabilite, cene a integrite. Nevýhodou je nižšia selektivita. To znamená, že senzor má najvyššiu citlivosť na daný plyn ale je do určitej miery citlivý aj na iné plyny.
FIS ponúka ako jediná firma na svete senzor ozónu založený na MOS technológii. Hoci je FIS špecialistom na MOS senzory plynov, vyrába aj senzor založený na katalytickom spaľovaní pre detekciu úniku vodíka, ktorý je použitý vo vozidle s pohonom na vodíkové palivové články Toyota Mirai.
Produkty v našej ponuke
Články výrobcu
Modul FIS5084 odhalí únik HFC NISSHA FIS

Modul FIS5084 odhalí únik HFC

Stručný návod ako funguje FIS modul na detekciu únikov chladiva, zhrnutie jeho vlastností a technické detaily, ktoré nenájdete v bežne dostupnom datasheete.

Konečne sú tu! Senzory plynov s nízkou spotrebou NISSHA FIS

Konečne sú tu! Senzory plynov s nízkou spotrebou

Spotreba postupne klesala zo 400mW pre sériu SP na 120mW pre sériu SB. Séria SMB sa uspokojí so spotrebou okolo 0,5mW, čo umožňuje použiť senzory aj v zariadeniach napájaných z batérií.

Senzor plynu alebo kalibrovaný modul? NISSHA FIS

Senzor plynu alebo kalibrovaný modul?

MOS senzory plynov firmy FIS sú cenovo výhodné, ale kalibrácia vášho zariadenia už taká výhodná nie je. Pozrite si plusy kalibrovaných modulov.

Nedajte „tichému zabijakovi“ šancu NISSHA FIS

Nedajte „tichému zabijakovi“ šancu

Oxid uhoľnatý (CO) je často nazývaný „tichým zabijakom“ pre jeho schopnosť otráviť ľudí a zvieratá rýchlo a potichu, zatiaľ čo jeho obete ani nevedeli, že sú vystavené riziku. FIS CO senzor SB-500-12 alebo kalibrovaný modul FIS3051 Vás dokážu ochrániť pred nebezpečnou koncentráciou CO.

Produkty v našej ponuke
Potrebujete poradiť?
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info