MICROCHIP

MICROCHIP

Microchip Technology Inc. je vedúci výrobca mikrokontrolérov a analógových polovodičov, poskytujúci nízkorizikový vývoj produktu, nižšiu celkovú cenu systému a rýchlejšie uvedenie výrobku na trh. Produkty Microchip sú svetovo známe špičkové komponenty ako mikrokontroléry PIC®, dsPIC® digitálne signálové kontroléry, analógové a pamäťové riešenia, bezpečnostné, bezdrôtové a komunikačné riešenia.

Články výrobcu

S MCP73831 nabijete lítiové akumulátory ľahko a bezpečne

S MCP73831 nabijete lítiové akumulátory ľahko a bezpečne

A možno tiež dodať, že lacno a jednoducho. Microchip MCP73831 je „all-in-one" riešenie pre nabíjanie jedného Li-ion/Li-Po článku.

Prírastky do rodiny procesorov PIC

Prírastky do rodiny procesorov PIC

Microchip Technology Inc., popredný svetový producent v oblasti mikroprocesorov a analógových polovodičov uviedla na trh nových členov populárnej rodiny PIC18F Flash MCU, ktoré obsahujú 48 a 64kB pamäte a ponúkajú vývojarom viac GPIO pinov, časovače, množstvo periférnych zariadení a flexibilitu ISP.

Potrebujete poradiť?
Prečo MICROCHIP? Len v angličtine
  • top featured microcontrollers, analog and digital semiconductors
  • wide range customer support, many development tools
Vedeli ste? Len v angličtine

Headquartered in Chandler, Arizona/USA, Microchip offers outstanding technical support along with dependable delivery and quality. Microchip microcontrollers feature excellent properties, very low power consumption and also very good EMI/EMC properties. Microchip's 16-bit, PIC24 MCUs and dsPIC® Digital Signal Controllers provide designers with an easy upgrade path from 8-bit

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info