28 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

JAUCH

O spoločnosti JAUCH
JAUCH QUARTZ Group, založená v roku 1964 v Nemecku, je vysoko špecializovaná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou kryštálov a oscilátorov. Vysoko kvalitné kryštály od spoločnosti Jauch sa používajú po celom svete, od jednoduchých až po najinovatívnejšie high-tech aplikácie.
Prečo JAUCH?
  • top quality components
  • quick deliveries
  • long-term availability
  • strong technical support
Vedeli ste?
Jauch provides a comprehensive range of quartz crystals, crystal oscillators, SAW filters and SAW resonators. Many products are also available in versions meeting automotive, military and space specifications. High quality range extends from frequency control products for standard operating conditions to high-stability, shockproof components that are capable of operating under the most extreme conditions. Jauch products provide high reliability even in the most demanding environments.
Produkty v našej ponuke
Články výrobcu
MEMS – alternatíva pre kryštálové oscilátory JAUCH

MEMS – alternatíva pre kryštálové oscilátory

Jauch MEMS (mikro-elektro-mechanické systémy) oscilátory ponúkajú atraktívnu kombináciu nízkej spotreby, malých rozmerov, vysokého výkonu, extrémne vysokej spoľahlivosti a odolnosti voči rázom a vibráciám, čo ich robí ideálnym pre veľký počet aplikácií, zvlášť v prenosnej a nositeľnej elektronike.

JAUCH

Jauch - vybrúsený ako kryštál

Kryštály a kryštálové oscilátory od nemeckej spoločnosti Jauch patria k tomu najlepšiemu, čo je dostupné na trhu.

JAUCH

Nemáte dosť miesta pre kryštál?

Firma Jauch Quartz GmbH z Nemecka je našim dlhoročným dodávateľom kryštálov a oscilátorov. Zamestnáva celkovo 2500 kvalifikovaných ľudí po celom svete a dodáva svoje produkty významným výrobcom elektroniky v Európe aj v zámori. Široké spektrum výrobkov a vlastné know-how zabezpečujú firme popredné miesto medzi výrobcami kryštálov a oscilátorov.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info