27 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

IMST

IMST

IMST GmbH je kompetenčné centrum a profesionálne vývojové pracovisko pre vysokofrekvenčné obvody, bezdrôtové moduly a komunikačné systémy. Hlavnou oblasťou sú bezdrôtové riešenia. IMST ponúka ľahko integrovateľné rádiové moduly pre voľné frekvenčné pásma 169/433/868 MHz a 2,4 GHz a k nim zodpovedajúce designové služby - od systémovej špecifikácie až po implementáciu hardwaru a softwaru. Firma bola založená v roku 1992 v Nemecku a dnes má okolo 145 zamestnancov.

Články výrobcu

LoRaWAN komunikácia na 8 kanáloch súčasne

LoRaWAN komunikácia na 8 kanáloch súčasne

Ak potrebujete vytvoriť privátnu sieť LoRaWAN, koncentrátor iC880A vám výrazne uľahčí prácu.

Rádiové moduly s dlhým dosahom a neuveriteľnou spotrebou? Áno, LoRaWAN!

Rádiové moduly s dlhým dosahom a neuveriteľnou spotrebou? Áno, LoRaWAN!

V poslednom čase sa veľa hovorí o LoRa modulácii, ktorá dokázala zbúrať množstvo prekážok stojacich v ceste pre vytvorenie bezdrôtovej komunikácie na veľké vzdialenosti pri súčasnej nízkej spotrebe energie. Táto technológia je preto ideálnou kombináciou pre IoT aplikácie.

Videá

Registering a LoRa Lite Gateway

Registering a LoRa Lite Gateway

Nahrané na server: 01.06.2018

Potrebujete poradiť?
Prečo IMST?
  • IMST sa sústreďuje na budúcnosť digitálnych komunikačných technológií
  • bezdrôtové komunikačné systémy IMST boli úspešne nasadené v oblastiach procesnej automatizácie, automatizácie budov, medicínskych zariadení, automobilového priemyslu a bezpečnostných technológií.
  • IMST má vlastnú akreditovanú skúšobňu pre všetky bežné certifikáty na mobilné terminály, antény a vysokofrekvenčné obvody
  • IMST znamená sofistikované technológie kombinované s bohatými skúsenosťami
  • IMST je členom aliancie LoRa Alliance - v spolupráci so Semtech Corporation vyvinuli rádiový modul s ultra dlhým dosahom
Vedeli ste?

IMST (Institute of Mobile and Satellite communication Technology) bolo zriadené ako pridružený inštitút univerzity Duisburg-Essen, aby mohli priamo uplatniť najnovšie poznatky vedy a výskumu.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info