ERSA

ERSA / Nemecko, je najväčší európsky výrobca spájkovacích systémov s najširším sortimentom pre výrobu a osadzovanie DPS vrátane spájkovacích prístrojov spajkujúcich cínovou vlnou, opravárenských a kontrolných systémov, ako aj ručných náradí pre spájkovanie.
Produkty ERSA v našej ponuke
Potrebujete poradiť?
Prečo ERSA?
  • top quality soldering equipment
  • company specialized on soldering equipment with over 90 years experience
  • very good price/ performance ratio
  • wide range of soldering tips and accessories
Vedeli ste?
Ersa production range covers a complete range of soldering equipment and accessories for virtually all types of soldering and desoldering processes. Ersa products are used by many global producers like Honeywell, Omron, Asus, Bosch, Hyundai, Nokia, Samsung, Siemens and many other.
Články výrobcu ERSA
ERSA i-CON - aj pre bezolovnaté spájkovanie

ERSA i-CON - aj pre bezolovnaté spájkovanie

Bezolovnatá spájka so sebou priniesla nový prístup k spájkovaniu s touto zliatinou. Spájkovanie je o niečo zložitejšie, pretože zmáčavosť a roztiekavosť je horšia a teplota tavenia je o 20-45°C vyššia ako u olovnatých spájok Sn/Pb. Tieto vlastnosti bezolovnatých spájok majú za následok zníženie životnosti spájkovacích hrotov.

Osadzujete svoje dosky SMT technológiou?

Osadzujete svoje dosky SMT technológiou?

Trápite sa s odspájkovaním SMD súčiastok z Vašich aplikácií? Zdá sa vám to príliš namáhavé alebo skoro nemožné? Ponúkame Vám jednoduché a kompletné riešenie.

Ersa ANA60 - výkon a kvalita za příznivou cenu

Ersa ANA60 - výkon a kvalita za příznivou cenu

ANA 60 je nejdostupnější pájecí stanice s rozumným poměrem cena/výkon. Její zakoupením získáte kvalitní pájecí stanici vhodnou do každé dílny.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.