ELNEC

ELNEC/Slovensko, založený v roku 1991, je popredný európsky poskytovateľ riešení pre programovanie NAND Flash pamätí, mikrokontrolérov a iných programovateľných obvodov.
Produkty ELNEC v našej ponuke
bez kategórií
Potrebujete poradiť?
Prečo ELNEC?
  • Europe´s leading provider for programming solutions
  • top quality products, fast programming
  • strong technical support
Vedeli ste?
From the beginning the company was oriented towards development and production of tools for developers and electronics manufactures. Elnec is committed to set a new standard in the industry by providing highly universal, reliable and cost effective programming solutions for devices in any package, whether programmed in a socket or through ISP on a circuit board. Elnec provides solutions which cover customers' needs for device programming from the lowest to the highest in volume.
Články výrobcu ELNEC
S priemyselnými programátormi  Elnec BeeHive204AP a BeeProg2AP to máte za pár sekúnd

S priemyselnými programátormi Elnec BeeHive204AP a BeeProg2AP to máte za pár sekúnd

Elnec, európsky líder v poskytovaní riešení pre programovanie NAND Flash pamätí, mikrokontrolérov a iných programovateľných obvodov, oznámil, že Elnec programátory BeeHive204AP a BeeProg2AP (priemyselné verzie programátorov BeeHive204 a BeeProg2) sú už dostupné na trhu. Táto nová séria programátorov bola vyvinutá pre nasadenie do programovacích automatov a automatických testovacích prístrojov (ATE).

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.