CREE

CREE

CREE – vedúci innovátor na trhu LED diód pre osvetlenie. Vedúce postavenie spoločnosti Cree začína u inovatívnych materiálov ako silikónkarbid (SiC), ktoré poskytujú vysoký výkon a efektívnosť, pre mnohé polovodičové aplikácie. XLamp® LED Cree sústavne posúvajú priemyselné štandardy v svietivosti a účinnosti.

Články výrobcu

CREE - a bolo svetlo

CREE - a bolo svetlo

Firma CREE je priekopníkom v oblasti výkonových LED diód a jej cieľom je poslať do zabudnutia klasické neefektívne žiarovky. CREE vyvíja a vyrába LED čipy a LED diódy, ktoré dosahujú najvyšši stupeň...

Videá

Cree LEDs at the Beijing Games with Photos

Cree LEDs at the Beijing Games with Photos

Nahrané na server: 28.09.2011

Potrebujete poradiť?
Prečo CREE? Len v angličtine
  • market-leading innovator of lighting-class LEDs and LED lighting
  • top quality products with highest luminiosity/ Watt
Vedeli ste? Len v angličtine

XLamp LEDs were the first "lighting-class" LEDs – LEDS bright enough to be used in general-illumination applications, such as desk lamps, ceiling fixtures and street lights. Using SiC as a platform material, Cree has spent over 20 years developing an array of new technologies that far surpass traditional ones. Cree leads the LED lighting revolution and is making energy-wasting traditional lighting technologies obsolete through the use of energy-efficient, environmentally friendly LED lighting.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info