CRC

CRC Industries bolo založené v r. 1958 a počas dekád získalo veľké skúsenosti vo výrobe špičkových špecializovaných prípravkov. V ich portfóliu nájdeme skutočne široký sortiment chemických prípravkov a sprejov, ako sú napríklad mazivá, antikorózne prípravky, čističe, farby, tmely, lepidlá, prípravky pre zváranie, separačná prípravky a mnoho iných produktov pre každého - malospotrebiteľov, automobilový priemysel až po unikátne priemyselné špeciality.
CRC
Produkty CRC v našej ponuke
bez kategórií
Potrebujete poradiť?
Prečo CRC?
CRC spreje sa vyznačujú veľmi vysokým podielom aktívnych látok a maximálnou účinnosťou, čím poskytujú cenovo efektívne riešenie.
Cennou vlastnosťou je aj detailná technická dokumentácia, ako aj vždy aktuálne bezpečnostné listy (MSDS) v lokálnych jazykoch.
Vedeli ste?
CRC vyrába niektoré spreje aj s 360° ventilom umožňujúcim použitie v akejkoľvek polohe, aj hore dnom.
Články výrobcu CRC
Účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok so silou citrusov

Účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok so silou citrusov

Vysoko aktívny priemyselný čistiaci prostriedok, CRC Citro Cleaner, na báze prírodných pomarančových terpénov a alkoholu, so silnými dekontaminačnými vlastnosťami, je ideálny na bezpečné čistenie strojov a zariadení.

Vyskúšajte profi prípravky pre všetky priemyselné odvetvia

Vyskúšajte profi prípravky pre všetky priemyselné odvetvia

Do nášho sortimentu sme zaradili lepidlá, široké spektrum čističov, mazivá, antikorózne produkty, produkty pre zváranie, uvoľňovače zaseknutých mechanizmov a mnohé iné prípravky pre výrobu, údržbu aj servis z portfólia firmy CRC Industries.

Videá výrobcu CRC
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info