CRC

CRC Industries bolo založené v r. 1958 a počas dekád získalo veľké skúsenosti vo výrobe špičkových špecializovaných prípravkov. V ich portfóliu nájdeme skutočne široký sortiment chemických prípravkov a sprejov, ako sú napríklad mazivá, antikorózne prípravky, čističe, farby, tmely, lepidlá, prípravky pre zváranie, separačná prípravky a mnoho iných produktov pre každého - malospotrebiteľov, automobilový priemysel až po unikátne priemyselné špeciality.
CRC
Produkty CRC v našej ponuke
bez kategórií
bez kategórií
Potrebujete poradiť?
Prečo CRC?
CRC spreje sa vyznačujú veľmi vysokým podielom aktívnych látok a maximálnou účinnosťou, čím poskytujú cenovo efektívne riešenie.
Cennou vlastnosťou je aj detailná technická dokumentácia, ako aj vždy aktuálne bezpečnostné listy (MSDS) v lokálnych jazykoch.
Vedeli ste?
CRC vyrába niektoré spreje aj s 360° ventilom umožňujúcim použitie v akejkoľvek polohe, aj hore dnom.
Články výrobcu CRC
Nové CRC produkty pre výrobu aj servis

Nové CRC produkty pre výrobu aj servis

Silný odmasťovač, antikorózny či penetračný sprej, tmel na závity a skrutky, kontaktné lepidlo v spreji alebo maskovacia hmota pre všestranné použitie. Nájdete ich v našom sortimente.

CRC 6-66 – Bojovník proti hrdzi na vode i na súši

CRC 6-66 – Bojovník proti hrdzi na vode i na súši

Antikorózny prípravok a viacúčelové mazivo, ktoré vytvára súvislú bariéru proti vonkajším vplyvom účinne zabraňuje korózii. Jeho vlastnosti preverili aj drsné morské podmienky.

Účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok so silou citrusov

Účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok so silou citrusov

Vysoko aktívny priemyselný čistiaci prostriedok, CRC Citro Cleaner, na báze prírodných pomarančových terpénov a alkoholu, so silnými dekontaminačnými vlastnosťami, je ideálny na bezpečné čistenie strojov a zariadení.

Videá výrobcu CRC
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.