AUREL

AUREL je talianská spoločnosť s viac ako 40 – ročnými skúsenosťami, ktorá sa zameriava na nízkovýkonové RF moduly. Medzi produkty AUREL patria: hrubovrstvé hybridy so zákazníckym dizajnom, RF moduly, moduly pre letecké aplikácie, medicínske zariadenia a diaľkové ovládače.
Produkty AUREL v našej ponuke
RF moduly(159)
bez kategórií
Antény(10)
bez kategórií
Potrebujete poradiť?
Prečo AUREL?
  • Aurel sa zameriava na RF moduly malého výkonu
  • viac ako 40 rokov skúsenosti
  • veľmi priaznivý pomer cena/výkon
Vedeli ste?
Spoločnosť Aurel je dlhoročným výrobcom malých RF modulov, ktorá zdokonalila technológiu nanášania kovového prášku na keramický podklad a jej použitie pri výrobe RF modulov. RF moduly Aurel sa používajú v riadiacich systémoch v priemysle, v medicíne, v automobilovom priemysle, v spotrebnej elektronike, ale aj vo vojenských a vedeckovýskumných aplikáciách.
Články výrobcu AUREL
Diaľkový ovládač LoRa s dosahom až 8km

Diaľkový ovládač LoRa s dosahom až 8km

Poloduplexný vysielač/kľúčenka XTR-8LR-4ZN, s technológiou LoRa značky AUREL, umožňuje dosiahnuť výrazne dlhší dosah pri veľmi nízkej spotrebe.

Hotové riešenie pre bezpečné ovládanie s modulmi Aurel

Hotové riešenie pre bezpečné ovládanie s modulmi Aurel

Bezpečná autentifikácia a jednoduché použitie sú kľúčovými vlastnosťami komponentov rady RX-4MHCS od spoločnosti Aurel. Využívajúc KeeLoq technológiu spoločnosti Microchip predstavujú kompletné riešenie pre diaľkové ovládanie a autentifikáciu.

Diaľkový ovládač s plávajúcim kódom

Diaľkový ovládač s plávajúcim kódom

Vysoko citlivý prijímač s integrovaným HCS dekóderom. Určite ste už postrehli, že v ponuke firmy AUREL sa nachádza aj kompaktný štvorkanálový rádiofrekvenčný prijímač RX-4MHCS.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.