Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
WIZNET

W7200 prináša TCP/IP a ARM Cortex M3 v jednom čipe

Predstavujeme vám novinku od spoločnosti WIZnet - čip iMCU W7200, ktorý je kombináciou osvedčeného „hardwired“ TCP/IP riešenia W5200 a čipu ARM Cortex M3. Výsledkom je výkonný čip poskytujúci rýchly a stabilný TCP/IP prenos bez zníženia výkonu procesoru ARM.

Spoločnosť WIZnet sa špecializuje na riešenia pripojenia na Ethernet, ktoré odľahčujú hlavný procesor v cieľovej aplikácii. V aplikáciách náročných na výkon procesora je prirodzene výhodné mať k dispozícii čo najviac výkonu hlavného procesoru a nezaťažovať ho úlohami, ktoré môžu robiť pomocné obvody. Ako to však urobiť s minimálnymi nárokmi na vývoj a dokonca aj ušetriť miesto na DPS? Riešením sú čipy iMCUTM. Séria iMCU - Internet MCU poskytuje rýchly internet pomocou „on-the-fly“ architektúry a rýchlych algoritmov. W7200 podporuje všetky bežné protokoly ako TCP, UDP, ICMP, IPv4 ARP, IGMP, PPPoE, Ethernet a tiež pripojenie cez ADSL Princíp iMCU W7200 najlepšie ilustruje priložená bloková schéma. Medzi skladový sortiment sme zaradili samotný čip a tiež vývojovú dosku iMCU7200EVB.

Detailné informácie vám poskytnú dokumenty W7200_Datasheet a W7200_EVB.
V prípade záujmu alebo ak potrebujete technickú podporu, kontaktujte nás prosím na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / vlastnosti:

  • ARM Cortex M3 integrovaný s „hardwired“ TCP/IP čipom
  • TCP, UDP, ICMP, IPv4 ARP, IGMP, PPPoE, Ethernet
  • ADSL pripojenie s protokolom PPPoE
  • 8 nezávislých simultánne bežiacich „sockets“
  • 32Kb dátový buffer pre sieť
  • power down a WOL

Doplňujúce produkty

W7200

IO rozhrania

ARM32bit Cortex M3 with hardwired TCP/IP, MAC & PHY (empty)

Obj. číslo: 125309
Nedostupný

WIZNET

Tovar vyradený zo skladovej ponuky

iMCU7200 EVB

Vývojové kity ku komunikačným modulom

Evaluation Board for W7200 (Cortex-M3 + W5200 core)

Obj. číslo: 125310
Nedostupný

WIZNET

Tovar vyradený zo skladovej ponuky

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje