Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
WAGO

Inštalujte profesionálne – s Wago profi setom!

Spoločnosť Wago prichádza s jarnou akciou, ktorá vám umožňuje kúpiť celú sadu nástrojov a svoriek za zvýhodnenú cenu.

Štikacie kliešte a odizolovacie nástroje na drôty a káble rôznych priemerov – to je samozrejme základná výbava pre efektívne vyhotovenie elektrických inštalácií.

Wago Profi set obsahuje všetky tieto základné nástroje pre kvalitnú a rýchlu prácuštikacie kliešte na drôty, odizolovacie kliešte, odizolovací nástroj pre okrúhle káble do priemeru 11 mm a odizolovací nástroj na káble až do priemeru 45mm. Keď k nim pridáme 5 druhov najčastejšie používaných svoriek série 2273 (spolu 850 ks), dostaneme sadu, ktorá poteší vari každého inštalatéra. Za cenu, ktorá je výrazne výhodnejšia, než nákup jednotlivých položiek samostatne, tak máte možnosť získať kompletnú sadu. Wago Profi set 1-2012 vám ponúkame priamo z nášho skladu.

V prípade záujmu o akýkoľvek Wago produkt nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / vlastnosti:

  • kompletná sada najpoužívanejšieho náradia a inštalačných svorkovníc
  • kvalitné nástroje pre efektívnu prácu
  • výrazné cenové zvýhodnenie

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje