29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
WAGO

Flexibilné riešenie spojenia káblov mimo DPS

Svorka série Wago293 Vám vyrieši problém flexibilného uchytenia vodičov mimo dosky plošných spojov. Montáž a demontáž je veľmi rýchla vďaka tlačidlu, pomocou ktorého vsuniete a vysuniete vodič zo svorky.

Toto je archívny článok z 24.02.2004. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Tieto elektroinštalačné svorkovnice sú určené na spájanie dvoch až štyroch vodičov, pričom ich hlavnou výhodou je jednoduchosť a rýchlosť montáže. Obsahujú totiž tlačidlo, pomocou ktorého sa vo vnútri svorky uvoľňuje spoj a vtedy je možné veľmi ľahko vložiť alebo vybrať zo svorky vodič. Pomocou tento svorkovnice je možné spájať rôzne typy vodičov, napr. pevný drôt, lanko s pocínovaným koncom alebo lanko s nakrimpovaným nitom.

Ďalšou výbornou vlastnosťou je spôsob uchytenia svorkovnice k zariadeniu, napr. k panelu. Na výber je okrem štandardného spôsobu uchytenia pomocou skrutky aj uchytenie tzv. zacvaknutím, pre ktoré sa používa aj označenie Snap-In.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.


Doplňujúce produkty


293-532 WAGO  
293-532

Svorka inštalačná 2P 1,5mm2 18A biela

Káblové svorky, čokoládky

Obj. číslo: 42491
Výrobca: WAGO
Tovar vyradený z ponuky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info