Wago 233 - zapojené jedným kliknutím!

Konektory do DPS Wago 233 poskytujú rýchle a spoľahlivé zapájanie pri výrobe a tiež veľmi výhodný spôsob zapájania pre koncových užívateľov vašich zariadení.

Vari najväčšou výhodou svoriek Wago 233 je úspora miesta a veľmi jednoduchá inštalácia vodičov. Piny do DPS sú s rozostupom len 2,5 mm a na vloženie vodiča do svorky postačí len jednoducho stlačiť príslušnú plastovú páčku. Tento spôsob inštalácie je veľmi jednoduchý a intuitívny. Preto sú svorky Wago 233 veľmi vhodné aj pre výrobky, kde si musí vodiče zapojiť užívateľ, napr. rôzne zabezpečovacie zariadenia, ovládacie jednotky apod. Použiteľné sú vodiče prierezu 0,08 až 0,5 mm2. Náš sklad sme nedávno rozšírili o ďalšie typy, preto si môžete vybrať z 5 typov – 2, 3, 4, 5 a 12 pólový. Na objednávku vám vieme dodať aj iné verzie a tiež modely v oranžovej farbe (s rozostupom 2,54 mm). Detailné informácie vám poskytne datasheet Wago 233-203.

V prípade záujmu o akýkoľvek produkt Wago nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Výhody / vlastnosti:

  • jednoduchá a intuitívna inštalácia vodičov
  • úspora miesta na DPS – vzdialenosť pinov 2,5mm
  • dostupné vo viacerých verziách

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje