Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. OK Viac info
VOIPAC

Držte krok s dobou rýchlejším vývojom

Rozdiel pri vývoji aplikácií na jednočipových mikroprocesoroch a na hotových embedded zariadeniach si mnohí z vás vyskúšali na aprílových Pizza Workshopoch.

Záver apríla sa teda niesol v znamení Voipacu a pizze. Od 23. apríla sme za Vami pricestovali postupne do Brna, Trenčína, Budapešti a Košíc. V týchto mestách ste sa mohli oboznámiť s architektúrou systému s procesorom ARM 9 a operačným systémom Linux a naučiť sa prepojiť vývojové prostredie Qt s modulmi Voipac.

Mnohí z Vás vysoko ocenili prínos tohto praktického workshopu k ich práci. Záujem o tento Pizza workshop bol naozaj rekordný. Vo všetkých štyroch mestách sme naplnili kapacitu a pre Váš veľký záujem sme pridali ďalší termín ešte na 21.5.2013 a 22.5.2013.

Viac o tomto workshope Vám povedia slová zúčastnených, či fotografie ... :-)


Vaše postrehy:

Vzhľadom k ďalším a ďalším potrebám našich zákazníkov sa snažíme posúvať dopredu a tento workshop nám k tomu významne pomohol.
Ing. Petr Kouba, AKI ELECTRONIC spol. s r.o.

Už nejakú dobu uvažujeme o podobnom zariadení a utvrdilo ma to o tom, že je to správna cesta.
Pavel Kvaltin, Bartech s.r.o.

Toto riešenie je ako presedlať z bicykla do auta.
Nemenovaný účastník

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje