Traco Power ponúka širokú škálu viac ako 200 modelov plne zapuzdrených výkonových AC/DC meničov. Tieto sú k dispozícii pre montáž na DPS, montáž na panel vybavené skrutkovacími alebo nožovými svorkami alebo s káblovými vývodmi pre montáž do štandardných podomietkových montážnych krabičiek.

Napájacie zdroje sú najviac namáhanou časťou elektronických zariadení. Musia odolávať širokým rozsahom teplôt a pretože tiež generujú teplo konvertovaním vstupnej energie na výstupný výkon, je vysoká účinnosť rozhodujúcim parametrom pre každý takýto napájací zdroj.

Séria TMPS 10 obsahuje napájacie moduly AC/DC v ľahkom plne zapuzdrenom plastovom kryte pre montáž na dosku plošných spojov. Okrem najnovších bezpečnostných noriem pre priemyselné a IT riešenia (IEC/EN/UL 62368-1) sú tieto meniče tiež certifikované podľa IEC/EN 60335-1 pre domáce spotrebiče. Tieto 10W moduly sú ideálnym riešením pre napájanie napr. IoT zariadení, keď je kritickým parametrom priestor, alebo pre efektívne napájanie pohotovostného režimu, keď je potrebné dodržať zhodu so smernicou ErP.

Séria TMPS ponúka aj napájacie zdroje TMPS03 a TMPS05 s výkonom 3W a 5W, ktoré spolu s 10W prevedením TMPS10 nájdete v našom sortimente, dostupné na objednávku.

Ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte záujem aj o iné produkty značky Traco Power, napíšte nám na info@soselectronic.sk