29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
TEKO

Krabičky do Vašej ruky - novinky od TEKA

Toto je archívny článok z 25.06.2001. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

ST1-C2 - ergonomicky stavaná krabička z ABS plastu, špeciálne vyvinutá pre čítačky SMART-kariet, s výrezom pre DB9 konektor. Má dva stĺpiky pre zabudovanie dosky plošných spojov do krabičky a upevňuje sa dvoma skrutkami. Krabička má matnú povrchovú úpravu a dodáva sa v dvoch farbách - tmavo sivej a bielej. Je vhodná pre aplikácie v zabezpečovacej technike, alarmy, vysielačky a prijímače, vreckové modemy, audio a video ovládače, PC periférie a iné. Info cena: 105 Sk. Je samozrejmosťou, že ku každej krabičke Vám na požiadanie zabezpečíme aj vhodné konektory (podľa typu použitých kariet) z produkcie firiem ITT CANNON, Berg a YAMAICHI napr. CCM01-1NF pre bežné telefónne karty v cene do 100Sk.

OVO 1 - kompaktná prístrojová krabička s predpripraveným priestorom pre membránovú klávesnicu (vhodná klávesnica FT4006D - info cena 710Sk) a zabudovaným držiakom pre dve 1,5V akumulátory typu MICRO (AAA). Možnosť objednať aj s výrezom pre plochý kábel a otvorom pre infračevenú LED. Krabička má atraktívny design s matnou povrchovou úpravou. Dodáva sa v dvoch farbách - bielej a čiernej. Je vhodná pre aplikácie v zabezpečovacej technike, alarmy, vreckové modemy, audio a video ovládače. Info cena: 105 Sk

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info