TE Connectivity - to nie sú len konektory

Ale aj senzory, relé, tlačidlá, zmršťovacie bužírky, rezistory a mnohé iné výrobky, ktoré prinášajú nové technológie nielen do priemyslu, ale aj do našich každodenných životov. Ako autorizovaný distribútor vám zabezpečíme okrem širokého portfólia produktov aj odbornú technickú podporu.

TE Connectivity (TE) je globálny líder v oblasti technológií a výroby, ktorý vytvára bezpečnú, udržateľnú, produktívnu a prepojenú budúcnosť.

Riešenia pripojenia a senzorov osvedčené v najťažších prostrediach už viac ako 75 rokov umožnili pokroky v doprave, priemyselných aplikáciách, zdravotníckych technológiách, energetike, dátovej komunikácii a v domácnostiach. S 80 000 zamestnancami, vrátane viac ako 8 000 inžinierov, ktorí pracujú spolu so zákazníkmi v približne 140 krajinách, TE Connectivity zabezpečuje, že KAŽDÉ SPOJENIE SA POČÍTA.

Od AMP cez Tyco k TE Connectivity

V roku 1941 bola založená spoločnosť Aircraft Marine Products (AMP) s nespájkovanými elektrickými prípojkami pre rýchle a odnímateľné pripojenie káblov pre lietadlá a lode. V roku 1956 sa názov zmenil na AMP Incorporated. V roku 1999 spoločnosť Tyco International získala AMP Incorporated - amerického výrobcu konektorov pre elektroniku.

V júli 2007 sa spoločnosť Tyco rozdelila na tri verejne nezávislé spoločnosti, Covidien Ltd (predtým Tyco Healthcare), Tyco Electronics Ltd a Tyco International Ltd (predtým Tyco Fire & Security a Tyco Engineered Products & Services (TFS / TEPS)).

Dňa 10. marca 2011 spoločnosť Tyco Electronics Ltd zmenila svoj názov na TE Connectivity Ltd (TE), ktorý je relevantnejší pre svoju pozíciu výrobcu prepojovacích a senzorových komponentov.

Okrem spomínaných prepojovacích a senzorových komponentov, TE Connectivity vyrába aj produkty v nasledujúcich kategóriách:

TE Connectivity - to nie sú len konektory


1. Antény - Vždy pripravený na príjem
Široké portfólio anténnych technológií spoločnosti TE zahŕňa štandardné antény a zákaznícke antény pre použitie v rôznych aplikáciách automobilovej, komerčnej dopravy, železničných a spotrebných zariadení.

Tieto anténne riešenia poskytujú vysoko kvalitné prenosy v bezdrôtových zariadeniach v širokej škále frekvencií vrátane Bluetooth, WLAN, Cellular, ZigBee a iných.TE Connectivity - to nie sú len konektory

2. Nástroje
Zabezpečenie kvalitného pripojenia je nevyhnutné pre dosiahnutie vysokého výkonu a spoľahlivosti v extrémnych prostrediach.

Od nakrimpovania koncovky na drôt alebo po zatlačení konektora na DPS sú zariadenia a služby TE navrhnuté tak, aby maximalizovali dobu prevádzky, predĺžili životnosť nástrojov a minimalizovali odpad z výroby.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


3. Káblové zostavy

Výber káblových zostáv značky TE sa pohybuje od jednoduchých prepojok cez výkonové a vysokorýchlostné dátové káble až po zložité káblové zväzky.

Používajú sa v širokej škále aplikácií a priemyselných odvetví na prepojenie komponentov, subsystémov a zariadení.
TE Connectivity - to nie sú len konektory


4. Konektory

Konektor je spojovacie zariadenie, ktoré spája elektrické body na vytvorenie elektrického obvodu. Konektory umožňujú kontakt medzi vodičmi, káblami, doskami s plošnými spojmi a elektronickými súčiastkami.

V spoločnosti TE Connectivity navrhujú a vyrábajú rozsiahle portfólio konektorov, ktoré sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo prenášali dáta, výkon a signál v najťažších prostrediach, a to pri čo najväčšom nasadení.

Konektory TE sa vyrábajú tak, aby sa znížila veľkosť aplikácie a spotreba energie a zároveň sa zvýšil výkon. V portfóliu konektorov nájdete aj robustné riešenia na zlepšenie konektivity v kritických systémoch.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


5. Odrušovacie filtre
Každé elektrické alebo elektronické zariadenie má prípojky, ktoré sú potenciálnym zdrojom elektromagnetického rušenia (EMI).

Zmena medzinárodných štandardov zaväzuje konštruktérov, aby neustále skúmali a vyhodnocovali svoje potreby filtrovania.

Filtre Corcom od TE môžu pomôcť pri kontrole týchto problémov s EMI signálom a sú uznávané na celom svete s certifikátmi hlavných bezpečnostných agentúr, vrátane UL, CSA a VDE.


TE Connectivity - to nie sú len konektory


6. Optické vlákna

Pokiaľ ide o kapacitu a priepustnosť, žiadne iné fyzické médiá sa nemôžu priblížiť k optickým vláknam.

Či už je to súčiastka, systém alebo sieť, spoločnosť TE vám môže pomôcť dosiahnuť väčšiu šírku pásma s riešeniami pre vlákna.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


7. Káblové zväzky
Bez ohľadu na to, ako sú ohrozené vaše súčiastky a zostavy, spoločnosť TE ponúka širokú škálu teplom zmrštiteľných hadičiek a iných ochranných produktov, ktoré pomáhajú odolávať náročným prostrediam a zároveň ponúkajú maximálny výkon.

Zahrnuté sú teplom zmrštiteľné hadice a lisované diely, kryty konektorov a výrobky na identifikáciu a označovanie.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


8. Teplom zmrštiteľné hadičky

Teplom zmrštiteľná trubica TE poskytuje elektrickú izoláciu, mechanickú ochranu, environmentálne tesnenie a odľahčenie ťahu pre aplikácie, ako sú tesnenie koncoviek konektorov, prerušovače a prechody medzi konektormi a káblami.

Je to solídna alternatíva k lepeniu, lisovaniu alebo zalievaniu. Pri zahrievaní sa prispôsobuje veľkosti a tvaru podkladu, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Vysoký expanzný pomer umožňuje opravu väčšiny poškodených káblových plášťov bez odstránenia konektorov.

Teplom zmrštiteľná trubica je k dispozícii v širokej škále materiálov, farieb a veľkostí a dodáva sa vo forme cievok, dĺžok 1,2 m a tiež rezaných kusov. Transparentné typy umožňujú kontrolu krytých komponentov a ponúkajú vynikajúcu priepustnosť svetla.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


9. Identifikácia a označovanie
TE ponúka kompletné riešenia aj na identifikáciu káblov a elektroinštalácií v rôznych priemyselných odvetviach a aplikáciách. Navrhnuté sú pre použitie v interiéri alebo v exteriéri.

Môžete si vybrať zo širokej škály flexibilných možností, vrátane štítkov s lepiacou vrstvou, teplom zmrštiteľných manžiet, káblových značkovačov a hardvérových / softvérových systémov pre prispôsobenie na mieste.

TE je priekopníkom aj teplom zmrštiteľných značiek s možnosťou potlače, a keď sa používa v spojení s tlačovým systémom TE, môžete si byť istí spoľahlivým riešením, ktoré obstojí v tých najťažších podmienkach.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


10. Pasívne komponenty
Od miniatúrnych SMD súčiastok až po obrovské výrobky na mieru. TE ponúka širokú škálu pasívnych komponentov pre použitie v mnohých aplikáciách a vo väčšine priemyselných odvetví.

Mnohé ich výkonové rezistory je možné prispôsobiť vašim špecifickým aplikáciám a potrebám.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


11. Napájacie systémy

Spoločnosť TE ponúka rad spoľahlivých a ľahko inštalovateľných produktov pre elektroenergetiku.

Zameriava sa na krytie, ochranu a pripojenie elektrickej energie a pomáha priniesť vaše najväčšie projekty do života - bezpečne a spoľahlivo.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


12. Relé, kontaktory a spínače

TE relé, stýkače a prepínače môžu byť použité kdekoľvek - vo výrobných linkách, robotike, výťahoch, riadiacich paneloch, bankomatoch, systémoch riadenia pohybu, osvetlení, stavebných systémoch (aj solárnych a vzduchotechnických), osobných, nákladných i v terénnych vozidlách, autobusoch, i v bezpečnostných aplikáciách.

Ističe, relé, spínače a tlačidlá TE sú cenovo výhodné, spoľahlivé a zvyšujú produktivitu. Vysoko výkonné typy sú navrhnuté tak, aby odolali extrémnym otrasom, vibráciám, teplote aj nadmorskej výške.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


13. Senzory

Sú zariadenia používané na meranie vlastností, ako je tlak, poloha, teplota alebo zrýchlenie a reagujú spätnou väzbou. TE je globálnym technologickým lídrom, ktorý poskytuje senzory a konektivitu nevyhnutnú v dnešnom čoraz viac prepojenom svete. Je jednou z najväčších senzorických spoločností na svete a ich snímače sú nevyhnutné pre ďalšiu generáciu dátovo riadenej technológie.

Ponúkajú rôzne typy senzorov pre aplikácie v širokom spektre priemyselných odvetví, vrátane automobilového priemyslu, zdravotníctva, spotrebičov, kozmického a obranného priemyslu a priemyselnej a komerčnej dopravy.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


14. Káblové koncovky a spojky

TE ponúka najširšie portfólio koncových a spojovacích možností používaných vo viacerých priemyselných odvetviach a aplikáciách.

Od základných káblových ôk a koncoviek FASTON, až po rôzne krimpovacie a spájkovacie spoje dostupné v širokej škále typov a veľkostí káblov.

Správnym použitím aplikačných nástrojov značky TE na terminály a spojky TE zabezpečíte, že vaše spoje budú maximálne spoľahlivé.

TE Connectivity - to nie sú len konektory


15. Káble a vodiče

Káble a vodiče od TE Connectivity sú navrhnuté tak, aby spájali elektronické zariadenia a poskytovali spoľahlivú a presnú komunikáciu a správu napájania v mnohých aplikáciách.

Bez ohľadu na to, či ide o vlastný dizajn alebo štandardný produkt, riešenia TE Connectivity môžu pomôcť splniť vaše požiadavky na káble a vodiče pre elektroniku používanú v najdrsnejších prostrediach a v náročných aplikáciách.

Materiály použité v týchto produktoch vám pomôžu získať ten správny produkt so správnou rovnováhou vlastností - tvar, funkcia, výkon a spoľahlivosť.

Najpopulárnejšie značky TE Conectivity sú:

AGASTAT, ALCOSWITCH, AST, AMP, AMPLIMITE, AMPMODU, AMPOWER, Axicom, Buchanan, CGS, CII, Corcom, DEUTSCH, ELCON, ENTRELEC, FASTON, KILOVAC, MATE-N-LOK, MEAS, OEG, PIDG, Potter & Brumfield, Raychem, Schrack, SOLARLOK, SOLISTRAND

Ako autorizovaný distribútor TE Connectivity vám zabezpečíme nielen široké portfólio spomenutých produktov, ale aj odbornú technickú podporu. TE Connectivity je jeden z našich najväčších obchodných partnerov už od roku 2005, to znamená, že nás spája 14 rokov spoločných technických projektov a množstvo spokojných zákazníkov.

Veľa overených produktov nájdete spolu s technickými informáciami, cenami a dodacími dobami na našej stránke dostupné priamo z nášho skladu alebo na objednávku.
Ak ste u nás nenašli to, čo hľadáte, dajte nám vedieť na info@soselectronic.sk a my vám to obratom radi preveríme priamo u dodávateľa.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Doplňujúce produkty


172167-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
172167-1

Teleso konektora-vidlica 2x2P raster 4,14mm

Hranaté priemyselné konektory

Obj. číslo: 1408
na sklade 120 ks
9053 ks do 5-15 dní
5 ks+
10 ks+
50 ks+
200 ks+
500 ks+
0,4300 €
0,4160 €
0,3760 €
0,3500 €
0,3180 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

1-160304-2 TE CONNECTIVITY / AMP  
1-160304-2

FASTON samica 6,35x0,8 neizolovaný 1,0-2,5mm2 mosadz/Sn

Fastony

Obj. číslo: 105130
na sklade 290 ks
16064 ks do 5-15 dní
(11.06.2021: 2000 ks)
20 ks+
40 ks+
100 ks+
500 ks+
1000 ks+
0,1260 €
0,1220 €
0,1140 €
0,1050 €
0,0967 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

8-1579002-0 TE CONNECTIVITY / AMP  
8-1579002-0

Krimpovací nástroj SUPER CHAMP III

Krimpovacie kliešte

Obj. číslo: 310475
na sklade 9 ks
39 ks do 5-15 dní
1 ks+
2 ks+
3 ks+
5 ks+
71,80 €
69,40 €
68,00 €
66,30 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

1888250-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
1888250-1

Zásuvka RJ45 8P8C Cat5e do DPS horiz. tienená LED G/Y

Telekomunikačné, RJ konektory

Obj. číslo: 180054
na sklade 185 ks
18 ks do 5-15 dní
1 ks+
10 ks+
50 ks+
100 ks+
4,29 €
3,74 €
3,28 €
3,17 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

FSM6JSMA (4-1437565-9) TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH  
FSM6JSMA (4-1437565-9)

Mikrotlačidlo 0,05A/12V SPST-NO 7mm 1,6N

Mikrotlačidlá do DPS

Obj. číslo: 123727
na sklade 819 ks
20 ks+
25 ks+
250 ks+
1000 ks+
0,1270 €
0,1260 €
0,1100 €
0,0971 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

RTH34024 (1415039-1) TE CONNECTIVITY / SCHRACK  
RTH34024 (1415039-1)

Relé priemyselné DPS 24VDC 16A/400V SPST-NO AgNi

Výkonové relé

Obj. číslo: 118276
na sklade 200 ks
20825 ks do 5-15 dní
(23.04.2021: 300 ks)
1 ks+
2 ks+
20 ks+
100 ks+
500 ks+
1,99 €
1,62 €
1,42 €
1,24 €
1,07 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5) TE CONNECTIVITY / CGS  
HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5)

Rezistor drôtový 16W v AL púzdre

Iné rezistory

Obj. číslo: 67433
na sklade 192 ks
97 ks do 5-15 dní
2 ks+
4 ks+
10 ks+
50 ks+
200 ks+
1,3100 €
1,2700 €
1,1900 €
1,1000 €
0,9710 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

282088-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
282088-1

Teleso konektora SUPERSEAL 4P IP67

Hranaté priemyselné konektory

Obj. číslo: 78556
na sklade 1254 ks
6300 ks do 5-15 dní
5 ks+
16 ks+
160 ks+
640 ks+
0,4150 €
0,3920 €
0,3420 €
0,3030 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

EV200H1ANA (1-1618002-5) TE CONNECTIVITY / KILOVAC  
EV200H1ANA (1-1618002-5)

Stykač 500A/12-900VDC, SPST-NO skrutk., cievka 9-36VDC

Iné relé

Obj. číslo: 312196
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
Vyžiadať cenu

2213800-2 TE CONNECTIVITY / AMP  
2213800-2

Káblová rýchlospojka CoolSplice 2P 0,75mm2 transp./modrá

Káblové spojky

Obj. číslo: 237143
na sklade 160 ks
63207 ks do 5-15 dní
3 ks+
6 ks+
100 ks+
500 ks+
0,9180 €
0,8880 €
0,7160 €
0,6610 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

2213730-1 TE CONNECTIVITY  
2213730-1

Light Controller Base Assembly D76mm 7P

Iné priemyselné konektory

Obj. číslo: 224695
Výrobca: TE CONNECTIVITY
na sklade 0 ks
(23.04.2021: 300 ks)
1 ks+
2 ks+
10 ks+
60 ks+
6,88 €
6,40 €
5,86 €
5,28 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009) TE CONNECTIVITY / RAYCHEM  
RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009)

Bužírka zmršťovacia 3:1 D3/1mm, polyolefín, čierna, 1,22m

Zmršťovacie bužírky

Obj. číslo: 225740
3350 ks do 5-15 dní
72 ks+
1,12 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info