28 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
TE CONNECTIVITY

TE Connectivity - to nie sú len konektory

ConnectorRelayContactor

Ale aj senzory, relé, tlačidlá, zmršťovacie bužírky, rezistory a mnohé iné výrobky, ktoré prinášajú nové technológie nielen do priemyslu, ale aj do našich každodenných životov. Ako autorizovaný distribútor vám zabezpečíme okrem širokého portfólia produktov aj odbornú technickú podporu.

TE Connectivity (TE) je globálny líder v oblasti technológií a výroby, ktorý vytvára bezpečnú, udržateľnú, produktívnu a prepojenú budúcnosť.

Riešenia pripojenia a senzorov osvedčené v najťažších prostrediach už viac ako 75 rokov umožnili pokroky v doprave, priemyselných aplikáciách, zdravotníckych technológiách, energetike, dátovej komunikácii a v domácnostiach. S 80 000 zamestnancami, vrátane viac ako 8 000 inžinierov, ktorí pracujú spolu so zákazníkmi v približne 140 krajinách, TE Connectivity zabezpečuje, že KAŽDÉ SPOJENIE SA POČÍTA.

Od AMP cez Tyco k TE Connectivity

V roku 1941 bola založená spoločnosť Aircraft Marine Products (AMP) s nespájkovanými elektrickými prípojkami pre rýchle a odnímateľné pripojenie káblov pre lietadlá a lode. V roku 1956 sa názov zmenil na AMP Incorporated. V roku 1999 spoločnosť Tyco International získala AMP Incorporated - amerického výrobcu konektorov pre elektroniku.

V júli 2007 sa spoločnosť Tyco rozdelila na tri verejne nezávislé spoločnosti, Covidien Ltd (predtým Tyco Healthcare), Tyco Electronics Ltd a Tyco International Ltd (predtým Tyco Fire & Security a Tyco Engineered Products & Services (TFS / TEPS)).

Dňa 10. marca 2011 spoločnosť Tyco Electronics Ltd zmenila svoj názov na TE Connectivity Ltd (TE), ktorý je relevantnejší pre svoju pozíciu výrobcu prepojovacích a senzorových komponentov.

Okrem spomínaných prepojovacích a senzorových komponentov, TE Connectivity vyrába aj produkty v nasledujúcich kategóriách:


1. Antény - Vždy pripravený na príjem
Široké portfólio anténnych technológií spoločnosti TE zahŕňa štandardné antény a zákaznícke antény pre použitie v rôznych aplikáciách automobilovej, komerčnej dopravy, železničných a spotrebných zariadení.

Tieto anténne riešenia poskytujú vysoko kvalitné prenosy v bezdrôtových zariadeniach v širokej škále frekvencií vrátane Bluetooth, WLAN, Cellular, ZigBee a iných.2. Nástroje
Zabezpečenie kvalitného pripojenia je nevyhnutné pre dosiahnutie vysokého výkonu a spoľahlivosti v extrémnych prostrediach.

Od nakrimpovania koncovky na drôt alebo po zatlačení konektora na DPS sú zariadenia a služby TE navrhnuté tak, aby maximalizovali dobu prevádzky, predĺžili životnosť nástrojov a minimalizovali odpad z výroby.


3. Káblové zostavy

Výber káblových zostáv značky TE sa pohybuje od jednoduchých prepojok cez výkonové a vysokorýchlostné dátové káble až po zložité káblové zväzky.

Používajú sa v širokej škále aplikácií a priemyselných odvetví na prepojenie komponentov, subsystémov a zariadení.

4. Konektory

Konektor je spojovacie zariadenie, ktoré spája elektrické body na vytvorenie elektrického obvodu. Konektory umožňujú kontakt medzi vodičmi, káblami, doskami s plošnými spojmi a elektronickými súčiastkami.

V spoločnosti TE Connectivity navrhujú a vyrábajú rozsiahle portfólio konektorov, ktoré sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo prenášali dáta, výkon a signál v najťažších prostrediach, a to pri čo najväčšom nasadení.

Konektory TE sa vyrábajú tak, aby sa znížila veľkosť aplikácie a spotreba energie a zároveň sa zvýšil výkon. V portfóliu konektorov nájdete aj robustné riešenia na zlepšenie konektivity v kritických systémoch.


5. Odrušovacie filtre
Každé elektrické alebo elektronické zariadenie má prípojky, ktoré sú potenciálnym zdrojom elektromagnetického rušenia (EMI).

Zmena medzinárodných štandardov zaväzuje konštruktérov, aby neustále skúmali a vyhodnocovali svoje potreby filtrovania.

Filtre Corcom od TE môžu pomôcť pri kontrole týchto problémov s EMI signálom a sú uznávané na celom svete s certifikátmi hlavných bezpečnostných agentúr, vrátane UL, CSA a VDE.6. Optické vlákna

Pokiaľ ide o kapacitu a priepustnosť, žiadne iné fyzické médiá sa nemôžu priblížiť k optickým vláknam.

Či už je to súčiastka, systém alebo sieť, spoločnosť TE vám môže pomôcť dosiahnuť väčšiu šírku pásma s riešeniami pre vlákna.


7. Káblové zväzky
Bez ohľadu na to, ako sú ohrozené vaše súčiastky a zostavy, spoločnosť TE ponúka širokú škálu teplom zmrštiteľných hadičiek a iných ochranných produktov, ktoré pomáhajú odolávať náročným prostrediam a zároveň ponúkajú maximálny výkon.

Zahrnuté sú teplom zmrštiteľné hadice a lisované diely, kryty konektorov a výrobky na identifikáciu a označovanie.


8. Teplom zmrštiteľné hadičky

Teplom zmrštiteľná trubica TE poskytuje elektrickú izoláciu, mechanickú ochranu, environmentálne tesnenie a odľahčenie ťahu pre aplikácie, ako sú tesnenie koncoviek konektorov, prerušovače a prechody medzi konektormi a káblami.

Je to solídna alternatíva k lepeniu, lisovaniu alebo zalievaniu. Pri zahrievaní sa prispôsobuje veľkosti a tvaru podkladu, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Vysoký expanzný pomer umožňuje opravu väčšiny poškodených káblových plášťov bez odstránenia konektorov.

Teplom zmrštiteľná trubica je k dispozícii v širokej škále materiálov, farieb a veľkostí a dodáva sa vo forme cievok, dĺžok 1,2 m a tiež rezaných kusov. Transparentné typy umožňujú kontrolu krytých komponentov a ponúkajú vynikajúcu priepustnosť svetla.


9. Identifikácia a označovanie
TE ponúka kompletné riešenia aj na identifikáciu káblov a elektroinštalácií v rôznych priemyselných odvetviach a aplikáciách. Navrhnuté sú pre použitie v interiéri alebo v exteriéri.

Môžete si vybrať zo širokej škály flexibilných možností, vrátane štítkov s lepiacou vrstvou, teplom zmrštiteľných manžiet, káblových značkovačov a hardvérových / softvérových systémov pre prispôsobenie na mieste.

TE je priekopníkom aj teplom zmrštiteľných značiek s možnosťou potlače, a keď sa používa v spojení s tlačovým systémom TE, môžete si byť istí spoľahlivým riešením, ktoré obstojí v tých najťažších podmienkach.


10. Pasívne komponenty
Od miniatúrnych SMD súčiastok až po obrovské výrobky na mieru. TE ponúka širokú škálu pasívnych komponentov pre použitie v mnohých aplikáciách a vo väčšine priemyselných odvetví.

Mnohé ich výkonové rezistory je možné prispôsobiť vašim špecifickým aplikáciám a potrebám.


11. Napájacie systémy

Spoločnosť TE ponúka rad spoľahlivých a ľahko inštalovateľných produktov pre elektroenergetiku.

Zameriava sa na krytie, ochranu a pripojenie elektrickej energie a pomáha priniesť vaše najväčšie projekty do života - bezpečne a spoľahlivo.


12. Relé, kontaktory a spínače

TE relé, stýkače a prepínače môžu byť použité kdekoľvek - vo výrobných linkách, robotike, výťahoch, riadiacich paneloch, bankomatoch, systémoch riadenia pohybu, osvetlení, stavebných systémoch (aj solárnych a vzduchotechnických), osobných, nákladných i v terénnych vozidlách, autobusoch, i v bezpečnostných aplikáciách.

Ističe, relé, spínače a tlačidlá TE sú cenovo výhodné, spoľahlivé a zvyšujú produktivitu. Vysoko výkonné typy sú navrhnuté tak, aby odolali extrémnym otrasom, vibráciám, teplote aj nadmorskej výške.


13. Senzory

Sú zariadenia používané na meranie vlastností, ako je tlak, poloha, teplota alebo zrýchlenie a reagujú spätnou väzbou. TE je globálnym technologickým lídrom, ktorý poskytuje senzory a konektivitu nevyhnutnú v dnešnom čoraz viac prepojenom svete. Je jednou z najväčších senzorických spoločností na svete a ich snímače sú nevyhnutné pre ďalšiu generáciu dátovo riadenej technológie.

Ponúkajú rôzne typy senzorov pre aplikácie v širokom spektre priemyselných odvetví, vrátane automobilového priemyslu, zdravotníctva, spotrebičov, kozmického a obranného priemyslu a priemyselnej a komerčnej dopravy.


14. Káblové koncovky a spojky

TE ponúka najširšie portfólio koncových a spojovacích možností používaných vo viacerých priemyselných odvetviach a aplikáciách.

Od základných káblových ôk a koncoviek FASTON, až po rôzne krimpovacie a spájkovacie spoje dostupné v širokej škále typov a veľkostí káblov.

Správnym použitím aplikačných nástrojov značky TE na terminály a spojky TE zabezpečíte, že vaše spoje budú maximálne spoľahlivé.


15. Káble a vodiče

Káble a vodiče od TE Connectivity sú navrhnuté tak, aby spájali elektronické zariadenia a poskytovali spoľahlivú a presnú komunikáciu a správu napájania v mnohých aplikáciách.

Bez ohľadu na to, či ide o vlastný dizajn alebo štandardný produkt, riešenia TE Connectivity môžu pomôcť splniť vaše požiadavky na káble a vodiče pre elektroniku používanú v najdrsnejších prostrediach a v náročných aplikáciách.

Materiály použité v týchto produktoch vám pomôžu získať ten správny produkt so správnou rovnováhou vlastností - tvar, funkcia, výkon a spoľahlivosť.

Najpopulárnejšie značky TE Conectivity sú:

AGASTAT, ALCOSWITCH, AST, AMP, AMPLIMITE, AMPMODU, AMPOWER, Axicom, Buchanan, CGS, CII, Corcom, DEUTSCH, ELCON, ENTRELEC, FASTON, KILOVAC, MATE-N-LOK, MEAS, OEG, PIDG, Potter & Brumfield, Raychem, Schrack, SOLARLOK, SOLISTRAND

Ako autorizovaný distribútor TE Connectivity vám zabezpečíme nielen široké portfólio spomenutých produktov, ale aj odbornú technickú podporu. TE Connectivity je jeden z našich najväčších obchodných partnerov už od roku 2005, to znamená, že nás spája 14 rokov spoločných technických projektov a množstvo spokojných zákazníkov.

Veľa overených produktov nájdete spolu s technickými informáciami, cenami a dodacími dobami na našej stránke dostupné priamo z nášho skladu alebo na objednávku.
Ak ste u nás nenašli to, čo hľadáte, dajte nám vedieť na info@soselectronic.sk a my vám to obratom radi preveríme priamo u dodávateľa.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.


Doplňujúce produkty

obrázok typ / popis Obj. číslo druh výrobca na sklade Dodávateľský sklad Cena/ks bez DPH
172167-1 TE CONNECTIVITY / AMP 172167-1

Teleso konektora-vidlica 2x2P raster 4,14mm

Hranaté priemyselné konektory

1408
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na sklade 860 ks
-

5 ks+ 0,3980 €

10 ks+ 0,3230 €

200 ks+ 0,2720 €

500 ks+ 0,2470 €

1000 ks+ 0,2380 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
1-160304-2 TE CONNECTIVITY / AMP 1-160304-2

FASTON samica 6,35x0,8 neizolovaný 1,0-2,5mm2 mosadz/Sn

Fastony

105130
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na sklade 2106 ks
250 ks
do 5-15 dní

20 ks+ 0,0982 €

40 ks+ 0,0951 €

100 ks+ 0,0910 €

500 ks+ 0,0821 €

1000 ks+ 0,0752 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
8-1579002-0 TE CONNECTIVITY / AMP 8-1579002-0 new

Krimpovací nástroj SUPER CHAMP III

Viac info: 8-1579002-0.pdf

Krimpovacie kliešte

310475
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na sklade 4 ks
-

1 ks+ 58,70 €

2 ks+ 53,90 €

3 ks+ 52,90 €

5 ks+ 51,50 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
1888250-1 TE CONNECTIVITY / AMP 1888250-1 new

Zásuvka RJ45 8P8C Cat5e do DPS horiz. tienená LED G/Y

Viac info: 1888250-1.pdf

Telekomunikačné, RJ konektory

180054
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na sklade 195 ks
-

1 ks+ 4,29 €

10 ks+ 3,74 €

50 ks+ 3,28 €

100 ks+ 3,17 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
FSM6JSMA (4-1437565-9) TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH FSM6JSMA (4-1437565-9) new

Mikrotlačidlo 0,05A/12V SPST-NO 7mm 1,6N

Viac info: FSM_Series.pdf

Mikrotlačidlá do DPS

123727
S

TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH

na sklade 640 ks
35 ks
do 5-15 dní

20 ks+ 0,1270 €

25 ks+ 0,1260 €

250 ks+ 0,1100 €

1000 ks+ 0,0971 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
RTH34024 (1415039-1) TE CONNECTIVITY / SCHRACK RTH34024 (1415039-1)

Relé priemyselné DPS 24VDC 16A/400V SPST-NO AgNi

Viac info: 1-1415536-9.pdf

Výkonové relé

118276
S

TE CONNECTIVITY / SCHRACK

na sklade 44 ks
Aktuálne na sklade 744 ks
Z toho rezervovaných pre zákazníkov 700 ks
Momentálne k dipozícii 44 ks
V prípade záujmu o väčší počet kusov, ako je momentálne k dispozíci na sklade, kontaktujte nášho obchodného referenta alebo kliknite na Vyžiadať cenu.
646 ks
do 5-15 dní

2 ks+ 1,3100 €

4 ks+ 1,2600 €

20 ks+ 1,1400 €

100 ks+ 0,9990 €

500 ks+ 0,9210 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5) TE CONNECTIVITY / CGS HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5)

Rezistor drôtový 16W v AL púzdre

Viac info: HSAtyco.pdf

Iné rezistory

67433
S

TE CONNECTIVITY / CGS

na sklade 196 ks
25 ks
do 5-15 dní

2 ks+ 1,3100 €

4 ks+ 1,2700 €

10 ks+ 1,1900 €

50 ks+ 1,1000 €

200 ks+ 0,9710 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
282088-1 TE CONNECTIVITY / AMP 282088-1

Teleso konektora SUPERSEAL 4P IP67

Viac info: 282088-1.pdf

Hranaté priemyselné konektory

78556
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na sklade 490 ks
Aktuálne na sklade 2290 ks
Z toho rezervovaných pre zákazníkov 1800 ks
Momentálne k dipozícii 490 ks
V prípade záujmu o väčší počet kusov, ako je momentálne k dispozíci na sklade, kontaktujte nášho obchodného referenta alebo kliknite na Vyžiadať cenu.
-

5 ks+ 0,5080 €

10 ks+ 0,4920 €

16 ks+ 0,4810 €

160 ks+ 0,4180 €

640 ks+ 0,3710 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
EV200H1ANA (1-1618002-5) TE CONNECTIVITY / KILOVAC EV200H1ANA (1-1618002-5) new

Stykač 500A/12-900VDC, SPST-NO skrutk., cievka 9-36VDC

Viac info: KILOVAC_EV200_Series...

Iné relé

312196
S

TE CONNECTIVITY / KILOVAC

na sklade 16 ks
7 ks
do 5-15 dní

1 ks+ 79,10 €

2 ks+ 76,50 €

5 ks+ 73,00 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
2213800-2 TE CONNECTIVITY / AMP 2213800-2

Káblová rýchlospojka CoolSplice 2P 0,75mm2 transp./modrá

Viac info: 2213800-2.pdf

Káblové spojky

237143
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na sklade 200 ks
7406 ks
do 5-15 dní

3 ks+ 0,9180 €

6 ks+ 0,8880 €

100 ks+ 0,7160 €

500 ks+ 0,6610 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
2213730-1 TE CONNECTIVITY 2213730-1

Light Controller Base Assembly D76mm 7P

Viac info: 2213730-1.pdf

Iné priemyselné konektory

224695
S

TE CONNECTIVITY

na sklade 0 ks
Aktuálne na sklade 0 ks
Z toho rezervovaných pre zákazníkov 822 ks
Momentálne k dipozícii 0 ks
V prípade záujmu o väčší počet kusov, ako je momentálne k dispozíci na sklade, kontaktujte nášho obchodného referenta alebo kliknite na Vyžiadať cenu.
(16.08.2019: 200 ks)
(23.08.2019: 800 ks)
-

1 ks+ 5,77 €

5 ks+ 5,21 €

50 ks+ 4,41 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009) TE CONNECTIVITY / RAYCHEM RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009)

Bužírka zmršťovacia čierna 3mm 3:1, 1,20m kus, cena za meter

Viac info: RNF-3000.pdf

Zmršťovacie bužírky

225740
A

TE CONNECTIVITY / RAYCHEM

na sklade 6 ks
-
Akcia

6 ks+ 1,37 €

Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

172167-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
172167-1

Teleso konektora-vidlica 2x2P raster 4,14mm

Hranaté priemyselné konektory

Obj. číslo: 1408
na sklade 860 ks
5 ks+
10 ks+
200 ks+
500 ks+
1000 ks+
0,3980 €
0,3230 €
0,2720 €
0,2470 €
0,2380 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

1-160304-2 TE CONNECTIVITY / AMP  
1-160304-2

FASTON samica 6,35x0,8 neizolovaný 1,0-2,5mm2 mosadz/Sn

Fastony

Obj. číslo: 105130
na sklade 2106 ks
250 ks do 5-15 dní
20 ks+
40 ks+
100 ks+
500 ks+
1000 ks+
0,0982 €
0,0951 €
0,0910 €
0,0821 €
0,0752 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

8-1579002-0 TE CONNECTIVITY / AMP  
8-1579002-0 new

Krimpovací nástroj SUPER CHAMP III

Krimpovacie kliešte

Obj. číslo: 310475
na sklade 4 ks
1 ks+
2 ks+
3 ks+
5 ks+
58,70 €
53,90 €
52,90 €
51,50 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

1888250-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
1888250-1 new

Zásuvka RJ45 8P8C Cat5e do DPS horiz. tienená LED G/Y

Telekomunikačné, RJ konektory

Obj. číslo: 180054
na sklade 195 ks
1 ks+
10 ks+
50 ks+
100 ks+
4,29 €
3,74 €
3,28 €
3,17 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

FSM6JSMA (4-1437565-9) TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH  
FSM6JSMA (4-1437565-9) new

Mikrotlačidlo 0,05A/12V SPST-NO 7mm 1,6N

Mikrotlačidlá do DPS

Obj. číslo: 123727
na sklade 640 ks
35 ks do 5-15 dní
20 ks+
25 ks+
250 ks+
1000 ks+
0,1270 €
0,1260 €
0,1100 €
0,0971 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

RTH34024 (1415039-1) TE CONNECTIVITY / SCHRACK  
RTH34024 (1415039-1)

Relé priemyselné DPS 24VDC 16A/400V SPST-NO AgNi

Výkonové relé

Obj. číslo: 118276
na sklade 44 ks
646 ks do 5-15 dní
2 ks+
4 ks+
20 ks+
100 ks+
500 ks+
1,3100 €
1,2600 €
1,1400 €
0,9990 €
0,9210 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5) TE CONNECTIVITY / CGS  
HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5)

Rezistor drôtový 16W v AL púzdre

Iné rezistory

Obj. číslo: 67433
na sklade 196 ks
25 ks do 5-15 dní
2 ks+
4 ks+
10 ks+
50 ks+
200 ks+
1,3100 €
1,2700 €
1,1900 €
1,1000 €
0,9710 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

282088-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
282088-1

Teleso konektora SUPERSEAL 4P IP67

Hranaté priemyselné konektory

Obj. číslo: 78556
na sklade 490 ks
5 ks+
10 ks+
16 ks+
160 ks+
640 ks+
0,5080 €
0,4920 €
0,4810 €
0,4180 €
0,3710 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

EV200H1ANA (1-1618002-5) TE CONNECTIVITY / KILOVAC  
EV200H1ANA (1-1618002-5) new

Stykač 500A/12-900VDC, SPST-NO skrutk., cievka 9-36VDC

Iné relé

Obj. číslo: 312196
na sklade 16 ks
7 ks do 5-15 dní
1 ks+
2 ks+
5 ks+
79,10 €
76,50 €
73,00 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

2213800-2 TE CONNECTIVITY / AMP  
2213800-2

Káblová rýchlospojka CoolSplice 2P 0,75mm2 transp./modrá

Káblové spojky

Obj. číslo: 237143
na sklade 200 ks
7406 ks do 5-15 dní
3 ks+
6 ks+
100 ks+
500 ks+
0,9180 €
0,8880 €
0,7160 €
0,6610 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

2213730-1 TE CONNECTIVITY  
2213730-1

Light Controller Base Assembly D76mm 7P

Iné priemyselné konektory

Obj. číslo: 224695
Výrobca: TE CONNECTIVITY
na sklade 0 ks
(16.08.2019: 200 ks)
(23.08.2019: 800 ks)
1 ks+
5 ks+
50 ks+
5,77 €
5,21 €
4,41 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača

RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009) TE CONNECTIVITY / RAYCHEM  
RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009)

Bužírka zmršťovacia čierna 3mm 3:1, 1,20m kus, cena za meter

Zmršťovacie bužírky

Obj. číslo: 225740
na sklade 6 ks
6 ks+
1,37 €
Objednávam:
 • Vložiť do košíka
 • Vyžiadať cenu
 • Pridať k obľúbeným
 • Sledovať produkt
 • Pridať produkt do porovnávača
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info