29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
STMICROELECTRONICS

Ultra rýchle IGBT tranzistory od STMicroelectronics

STMicroelectronics uviedol na trh rodinu 600V IGBT, ktorá patrí medzi ultra rýchle IGBT tranzistory s označením W. Tieto tranzistory sú založené na osvedčenej technológii PowerMESH, ktorá vyniká nízkou energetickou náročnosťou (low turn off energy - Eoff), čo má za následok vysokú pracovnú frekvenciu, až 130kHz.

Toto je archívny článok z 13.12.2006. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Vysoký výkon
Tieto 600V IGBT tranzistory sú určené predovšetkým pre spínané zdroje, zváračky a indukčné variče. Technologickými zlepšeniami sa podarilo optimalizovať spínacie napätie a straty pri vypnutí (Eoff) čo má za následok vyššie pracovné frekvencie.
Parametre STGW30NC60WD
  • VCE(sat) = 1.8V @125°C
  • IC = 30A @100°C
  • BVCES = 600V
  • Current Fall time, tf = 38ns @ 25°C
  • Package: TO-247
  • Co-packaged damper diode
  • Soft and fast recovery anti-parallel diode
Tento tranzistor spolu s STGW39NC60WD ponuka najlepšie riešenie pre vysokofrekvenčné spínané zdroje a PFC zariadenia, UPS a radiče motorov, všade, kde je cena rovnako dôležitá ako výkon.

V prípade Vášho záujmu o konkrétne informácie ohľadom cien alebo termínov nás kontaktujte. Ponúkame Vám aj technickú pomoc vývojárov STMicroelectronics v Prahe.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info