29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
STMICROELECTRONICS

Miniatúrne DC/DC meniče od STMicroelectronics

STMicroelectronics predstavil novú rodinu L598x miniatúrnych Step-Down meničov v puzdrach VFQFPN8 3x3. Prioritne boli vyvinuté k napájaniu mikroprocesorovej techniky s logickými úrovňami 1,8V, 3,3V..

Toto je archívny článok z 26.02.2008. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Vysoká účinnosť
Vstupné napätie Uin je 2,9-18V. Výstupné napätie je možné nastaviť od 0,6V po Uin. Najvýkonnejší typ L5985 v púzdre VFQFPN8 3x3 je do záťaže schopný dodať až 2A.
Malé rozmery
Menič má v sebe integrovanú riadiacu aj výkonovú elektroniku. Vďaka čomu k svojej funkcii potrebuje len niekoľko externých súčiastok. Využitím najnovších technológii výroby sa dosiahla maximálna frekvencia spínania až 1MHz. Preto je možné použiť menšiu indukčnosť cievky a filtračné kondenzátory s menšou kapacitou, ktoré sú rozmerovo menšie a lacnejšie.

Z ich ďalších vlastností treba spomenúť ochranu proti prúdovému preťaženiu, pomalý nábeh výstupného napätia (soft start) a PWM regláciu do 100%.

Táto rodina meničov nájde uplatnenie všade tam kde sú potrebné
malé rozmery a potreba nízkeho napätia.

V prípade Vášho záujmu o konkrétne informácie ohľadom cien alebo termínov nás kontaktujte.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info