29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
STMICROELECTRONICS

ARM7TDMI + Flash = STR71x

Rodina Flash procesorov STR710F od STMicroelectronics reprezentuje novú generáciu vysokointegrovaných a lacných mikrokontrolérov s jadrom ARM7TDMI® RISC. Tieto procesory kombinujú priemyselný štandard v podobe jadra ARM7TDMI® RISC s pamäťou Flash a množstvom periférií, medzi ktorými nechýba 4xUART, I2C, USB a CAN. Tento procesor je ideálnym riešením pre použitie v množstve aplikácií vďaka nízkej cene a vysokému výkonu. Uplatnenie nájde najmä v riadení priemyselných procesov, zbere dát, interfejsoch, zobrazovacích jednotkách atď.

Toto je archívny článok z 24.11.2005. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Vďaka použitiu štandardného jadra ARM™ majú procesory rodiny STR710F napriek vysokému výpočtovemu výkonu veľmi nízku spotrebu a dostupnosť hotových riešení s týmto jadrom umožňuje rýchly a bezproblémový vývoj nových aplikácií a ich upgrade v budúcnosti.

Úplná kontrola Ak vo svojom projekte použijete niektorý procesor z rodiny STR7 budete mať úplnú kontrolu nad svojou aplikáciou. Flexibilita týchto procesorov umožňuje ich použitie v rôzných aplikáciách, takže stále môžete použiť už existujúci kód a modifikáciou ho prispôsobiť novým požiadavkám.

Firma STM ponúka množstvo hotových knižníc s príkladmi použitia jednotlivých periférií a tiež množstvo aplikačných poznámok pre urýchlenie vývoja. Po dohode je tiež možné zapožičanie vývojového kitu s týmto procesorom.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info