29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Vitajte vo svete riešení elektronických súčiastok!

Už v apríli 2012 vyjde jubilejné 10. vydanie nášho katalógu. Možno je to symbolické, ale práve týmto vydaním chceme potvrdiť našu stratégiu posunu od tovaru k riešeniam.

Toto je archívny článok z 24.02.2012. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

V dnešnej elektronickej dobe sú najkvalitnejšie a najaktuálnejšie informácie na webe, nie na papieri. Preto účelom tohto katalógu nie je tak ako doteraz predstaviť Vám všetky skladové súčiastky, ale skôr načrtnúť riešenia v dodávkach pre Vašu výrobu elektronických aplikácií. Konkrétne súčiastky následne nájdete na našich webových doménach pomocou QR kódov a kľúčových slov pre webový vyhľadávač.

Tento katalóg by mal ešte viac podčiarknuť fakt, že v skutočnosti Vám vieme našimi riešeniami pomôcť pri návrhu a dizajnovaní Vašich aplikácií. Veríme, že bude významnou pomôckou všetkých hardvérových vývojárov.

Takže už v apríli začneme distribuovať prvé výtlačky priamo k Vám. Avšak prvé elektronické náhľady katalógu si budete môcť pozrieť už v marci na výstave Amper 2012 v Brne.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info