29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Vernostný program pre našich zákazníkov pokračuje!

Naši stáli zákazníci, ktorí nakupujú cez náš on-line shop, majú možnosť využívať výhody tzv. Vernostného programu. Aj tento rok pokračujeme a pripravili sme pre Vás novú ponuku darčekov za Vaše nákupy. Ako na to?

Toto je archívny článok z 02.02.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Princíp vernostného programu je veľmi jednoduchý. S každým nákupom v našom on-line shope získavate zároveň body, za ktoré si budete môcť vybrať niektorú z našich zaujímavých a hodnotných cien. Zbierať vernostné body môžu všetky fyzické aj právnické osoby, ktoré sa zaregistrujú na našom on-line shope a aktívne cez neho aj nakupujú.

Každý zaregistrovaný zákazník získava automaticky za svoje nákupy v on-line shope body. Body získané za nákup si zákazník môže vymeniť za niektorú z našich zaujímavých a hodnotných cien a doplatí len 0,001€ bez DPH. Produkty vybrané z vernostného programu budú zaslané s najbližšou dodávkou tovaru na fakturačnú (resp. dodaciu adresu) zákazníka. Jednotlivé ceny zaradené do vernostného programu sú k dispozícii na webovej stránke www.sos.sk v časti venovanej vernostnému programu, kde nájdete aj viac informácií o podmienkach vernostného programu.

Urobte si radosť a vyberte si z našej ponuky darčekov. (iba po prihlásení sa do online-shopu)

Súvisiace odkazy:
Všeobecné podmienky vernostného programu
Vstup do OnLine Shopu

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info