29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

V slovenskej pobočke SOS electronic oslavujeme

Pred 25 rokmi, 1. apríla 1995, vznikla slovenská pobočka SOS electronic s.r.o. Už ani na začiatku to nebol prvoaprílový žart.

Odhodlaná partia ľudí sa zhodla a dala si ušľachtilý cieľ: doviesť a sprístupniť na Slovensku elektrotechnické súčiastky každému, kto má o to záujem.

Odvtedy sme v našej „esoeske“ latku navýšili. Našimi partnermi už nie sú len zanietení elektrikári, ale aj priemyselné spoločnosti, korporáty, osadzovacie firmy. 

Digitalizujeme

Už 10 rokov nepoužívame katalógy, pretože v poslednom vydaní sme zverejnili toľko produktov, že 1ks katalógu mal viac ako 2kg.  
Ani pre tovar už nechodíme sami, pretože máme viac ako 100 spoľahlivých dodávateľov a partnerov a sú rozmiestnení po celom svete. Naše posledné vydanie "SOS electronic catalogue" je z roku 2010.

Presunuli sme náš systém do cloudu, využívame moderné technológie a týmto spôsobom sa snažíme byť pre vás k dispozícií rýchlejšie a efektívnejšie.


Vyrástli sme

Z 10 pôvodných kolegov je nás dnes v košickej pobočke 70. Oproti roku 1995 sa rozrástol aj náš sklad. Zo základného skladu elektronických komponentov, keď sme ich mali iba cca 2 000, máme v súčasnosti v sklade vyše 10 000 druhov.


Nezaháľali sme

Na slovenský trh denne dodávame viac ako 80 balíkov. Ponúkame vám nielen produkty zo zahraničia, ale zhromažďujeme pre vás aj novinky a technologické trendy. Pripravujeme pre vás ročne dve vydania magazínu SOSnews.

Zdokonaľujeme a dopĺňame nielen náš sklad, ale aj náš eshop, aby ste si mohli z pohodlia kancelárie či domova zaobstarať dôležité komponenty na jednom mieste.


Postavili sme

... si svoju budovu a sklad v Košiciach. Z pôvodnej adresy sme sa presťahovali. Skladové priestory sme rozšírili. Hodnotu skladu sme navýšili na 3,5 milióna Eur.  Ako darček k narodeninám sme si tento rok zaobstarali susedný pozemok, aby sme náš sklad so sortimentom vedeli ešte viac rozšíriť.


Zažili sme

V roku 2008 sme tak, ako väčšina firiem na Slovensku, prežili ťažké časy. Zomkli sme sa, zaťali a vydržali sme. Rok 2020 nás opäť postavil pred skúšku. Čelíme nečakaným výzvam vyvolaných mimoriadnou situáciou spôsobenou koronavírusom na celom svete, nielen na Slovensku. Vďaka postupnej digitalizácii firmy v minulom roku sa nám podarilo plynulo zachovať chod firmy a udržať plnú pracovnú nasadenosť aj za týchto kritických podmienok. Tento prvý krok nás povzbudil. Tušíme, že nasledujúce mesiace v ekonomike nebudú jednoduché, ale veríme, že ich spoločne zvládneme.

Aby ste tieto neľahké chvíle s nami oslávili a osladili, pripravili sme si pre vás prekvapenie. Vložíme ho do každého balíka s tovarom, ktorý odíde v nasledujúcich dňoch.


Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info