29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Taký Elosys tu ešte nebol!

Šúchaj, šúchaj, mastí, mastí...! Aj takto zneli bojové pokriky počas curlingového turnaja, ktorý sme pre Vás pripravili ako sprievodnú akciu počas výstavy Elosys 2012.

Toto je archívny článok z 19.10.2012. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Tento október opäť raz patril všetkým, ktorých zaujímajú elektronické súčiastky a riešenia. A všetci tí nechýbali na výstave Elosys v Trenčíne. Ďakujeme, že ste si vo svojom diári našli čas aj na osobné stretnutie s nami . Aj tento rok ste mali možnosť vidieť a zoznámiť sa s produktovými novinkami v našej ponuke, ale v našom stánku hrali prím pedovšetkým uvoľnené priateľské stretnutia.

Ešte sme nemali taký veľký stánok

Už z diaľky bol nielen Elosys, ale predovšetkým náš stánok viditeľne iný ako po minulé roky. Tento rok sme Vás vítali v zatiaľ najväčšom stánku, aký sme kedy mali. Aj vďaka tomu ste mohli návštevu u nás stráviť ešte vo väčšom pohodlí. Tešia nás Vaše pozitívne odozvy na náš stánok a najmä to, že ste sa s nami počas Elosysu cítili príjemne.

Videá

Ešte ste nehrali curling? Už aj to sa zmenilo!

Okrem iného ste si mohli s nami vyskúšať aj niečo netradičné. Riadili sme sa heslom, že nie len prácou je človek živý a Elosys sme preto poňali v športovom duchu. Spolu s Vami sme si vyskúšali ako “chutí“ curling. A že to bola naozaj “sranda“ si môžete pozrieť v priloženom videu a na fotkách.

Ešte raz ďakujeme, že ste prišli a dovidenia na budúci rok!
A takto sme pracovali a zabávali sa...

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info