Vážení zákazníci a obchodní partneri,

chceli by sme Vás informovať o situácii v súvislosti s celosvetovými obavami vyplývajúcimi z vypuknutia a šírenia nákazy COVID-19 (spôsobenou koronavírusom). Príslušné orgány v jednotlivých európskych krajinách ale aj na celom svete prijali opatrenia na zamedzenie šírenia vírusu - medzi inými aj opatrenia, ktoré môžu mať dopad na obmedzenie priemyselnej výroby a dopravy tovaru.

Veľmi precízne a intenzívne zbierame informácie od našich dodávateľov, ktorých by sa pozastavenie výrobných prevádzok mohlo dotýkať. Zároveň sme v neustálom kontakte so špedičnými spoločnosťami a monitorujeme pre Vás situáciu v preprave tovaru.

V čase prípravy tohto stanoviska už môžeme potvrdiť čiastočné predlžovanie dodacích dôb vybraných elektronických súčiastok. Konkrétne prípady bezodkladne riešime s dotknutými zákazníkmi.
Všetkým Vám však odporúčame, aby ste zvážili svoje potreby výrobných zásob na najbližšie obdobie a prípadne si tieto potreby elektronických súčiastok vopred zabezpečili včasnými objednávkami.

Chceme Vás ubezpečiť, že vyvíjame maximálne dodatočné úsilie, aby sme tovar doručovali včas, čo sa nám zatiaľ v absolútnej väčšine prípadov aj úspešne darí.

Pripúšťame však, že v týchto hektických chvíľach sa situácia môže veľmi rýchlo zmeniť. O každej zásadnej zmene Vás budeme bezodkladne informovať.

Ďakujeme za pochopenie.

Váš tím SOS electronic