29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

SOS electronic HU po 20 rokoch

Spoločnosť SOS electronic Hungary je zatiaľ „najmladšou sestrou“ skupiny SOS electronic europe. Vznikla 18.6.2002 v Miškolci.

Toto je archívny článok z 20.06.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
SOS electronic HU po 20 rokoch Začínali sme v malých priestoroch s vlastným skladom a jedným obchodným zástupcom. Tak, ako postupne pribúdali zákazníci, ktorí s nami spolupracujú dodnes, tak pribúdal aj počet nových kolegov. V súčasnosti pracuje vo firme 8 ľudí, ktorí sa starajú o našich zákazníkov, poskytujú im okrem bežných zákazníckych služieb aj nadštandardnú technickú podporu a iné pridané služby, ktoré bežné distribútorské firmy neponúkajú.

V roku 2008, sme zlúčili sklady jednotlivých krajín, vrátane toho nášho, maďarského. Toto zlučovanie umožnilo výhodnejšie nákupy súčiastok a pozitívne ovplyvnilo kvalitu poskytovaných služieb zákazníkom, bez toho, aby si všimli zmeny v rýchlosti dodania súčiastok. Neustále platí, že dodacia doba skladových položiek je na druhý deň od doručenia objednávky.

Počas 9-tich rokov pôsobenia na maďarskom trhu sme sa stali významnými partnermi pre mnoho firiem ( v súčasnosti máme okolo 9000 zákazníkov), sme oficiálnym distribútorom 12-tich renomovaných značiek, ako sú napr. FTDI, EUROCLAMP, ELECTRONIC ASSEMBLY, HAMMONND, MEC, MEDER, SENSIRION... Okrem toho máme nadštandardné vzťahy s ďalšími 30-timi výrobcami. Vydávame katalóg v maďarskom jazyku a ako jediný maďarský distribútor máme vlastný časopis SOS electronic news, ktorý rozosielame zadarmo všetkým našim pravidelným zákazníkom.

Našou snahou je neustále sa zdokonaľovať a byť dobrým a spoľahlivým partnerom pre Vás, našich zákazníkov

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info