29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

SOS electronic CZ po 20 rokoch

Kolískou značky SOS electronic sa stala práve pobočka v Brne. Všetko sa to začalo 5.4.1991, keď vtedy v ešte spoločnej Česko-Slovenskej republike vznikla spoločnosť S.O.S. Electronic, spol. s r.o. so sídlom v Brne.

Toto je archívny článok z 20.06.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
SOS electronic  CZ po 20 rokoch Postupne sa rozvíjala oblasť predaja, nákupu, marketingu od fungujúceho veľkoobchodu na Vinohradoch až po súčasnú dobu. Za 20 rokov sme sa snažili pre našich zákazníkov urobiť maximum či už pri zabezpečovaní najlepších cien ako aj v dodávkach nedostupných súčiastok. Zmenilo sa mnoho, pribúdali noví dodávatelia, a naopak značky ako Traco, Wago, FTDI sa stali stabilnými silnými partnermi pre nás a hlavne pre našich zákazníkov.

Nové trendy v distribúcii elektronických súčiastok sa prejavili aj u nás, SOS electronic sa zaradila medzi popredných distribútorov v Českej republike s fungujúcim web shopom. V súčasnosti ho stále spájame s navýšeným skladom. Sortiment elektronických súčiastok sa tiež zmenil najmä z dôvodu neustáleho zlepšovania a vyššej integrácie do celkov. Aj preto sme do sortimentu SOS zaradili embedded systémy.

Zostavil sa tlačený katalóg, ktorý sa u zákazníkov stal obľúbeným zdrojom informácií o pomáha lepšie sa orientovať v dostupných súčiastkach. Oblasť elektronických súčiastok vyžaduje neustále zdokonaľovanie sa a preto sa aj my budeme naďalej snažiť pomáhať zákazníkom, aby aj oni sa menili a rástli spolu s nami.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info