Skracujme vzdialenosti technológiou aj v roku 2021

Rok 2020 bol mimoriadny. Odhliadnuc od magického čísla, tento rok sa zapíše do histórie. Nie, nechceme už hovoriť o pandémii, tému prenecháme odborníkom. Sme technici, elektrotechnici, obchodníci a vašimi spoľahlivými partnermi.

V posledných mesiacoch sa dátam, digitalizácii, robotizácii a umelej inteligencii dostáva veľa pozornosti. Na spoľahlivosti a bezpečnosti sietí a prepojenia závisia domácnosti, firmy, ale aj celá ekonomika oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Zvyšujú sa nároky aj na vás a vyžaduje sa stále väčšia zodpovednosť pri správnom rozhodovaní a výbere. A preto sme hrdí, že mnohí naši partneri a zákazníci sa na nás s dôverou obracajú. Za posledné mesiace sme s nadšením stáli pri vás a sledovali, ako sa nápady o robotizácii, IoT aplikáciách a najnovšie aj v 5G sieti u mnohých z vás menia už v konkrétne produkty.

Čo to znamená pre nás? Neustále sledujeme nové trendy a ponúkame vám cestu k informáciám a k nákupu kvalitného materiálu. Prostredníctvom nášho webu, časopisu aj organizovaných webinárov, či účastí na online konferenciách dávame priestor vašim otázkam a nápadom. Naše webináre s technologickými lídrami ako T-Systems, Quectel, AAEON či Electronic Assembly vás sprevádzali po celý rok a záznamy z nich sú vám stále k dispozícii. Za svoju prácu s displejmi sme dostali ocenenie Najlepší distribútor produktov Electronic Assembly 2020“.

Pre zlepšenie komunikácie sme posilnili naše digitálne oddelenie. Najviac sme to ocenili, keď sme 80% našich kolegov zo dňa na deň presunuli z kancelárií na homeoffice. Inovujeme e-shop, spustili sme pre vás službu API, ktorá zjednodušuje pripojenie na náš e-shop.   Zjednodušujeme a zefektívňujeme procesy, či už s vami alebo s dodávateľmi. V roku 2021 plánujeme veľkú konferenciu DEBATECH, kde budeme s našimi pozvanými hosťami rozoberať témy ako 5G komunikácia, umelá inteligencia či zelená energia.

Pozorne sledujeme trh a proaktívne komunikujeme so svojimi partnermi, aby sme chránili vás, vašu výrobu a váš projekt.

V posledných rokoch sme v takýto čas zavítali k vám, potriasli rukou, porozprávali sa a zároveň poďakovali za spoluprácu. Tento rok nám to dovoľte spraviť virtuálne, videopozdravom.

Pozriem si video


Želáme vám veľa technických úspechov, trpezlivosti v objavovaní nových trendov a radosti v dosahovaní svojich cieľov.Súvisiace články

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info