29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Sklad po 20 rokoch

Sklad ako taký prešiel za dvadsať rokov histórie značky výraznou zmenou. Každá pobočka mala svoje vlastné skladové priestory, ktoré sme rozhodli spojiť a vybudovať jeden centrálny sklad, ktorý je v Košiciach.

Toto je archívny článok z 22.07.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Na Slovensku sme začínali v malom s dvomi ľuďmi, ktorí mali na starosti všetko od A po Z. Tovar sme vozili od dodávateľov 1x za týždeň a vážili ho na kilá. Plne naložený kamión s dodávkou tovaru bol len krásnym snom, ktorý je dnes absolútnou realitou. Dnes nám prepravné spoločnosti vozia tovar aj niekoľkokrát denne a našimi rukami prejde mesačne niekoľko ton tovaru.

S týmto súvisela aj potreba rozšíriť skladovacie priestory, ktoré sú dnes 15x väčšie ako na začiatku, priberali sme aj nových kolegov a v súčasnosti sa o spoľahlivé doručenie Vašich objednávok stará 13 našich kolegov. Počet balíkov, ktoré opustia brány skladu SOS electronic sa oproti minulosti zvýšil o viac ako 200 %.

Systém práce sme výrazne zefektívnili. Sklad je prehľadne usporiadaný podľa sektorov, na označovanie tovarov popismi používame samolepiace štítky s názvami a množstvom namiesto pôvodnej fixy a ručného popisu. V práci nám výrazne pomáha aj poloautomatický robovozík, ktorý nám uľahčuje prípravu tovaru pre zákazníkov. Pre kvalitnejšie a bezpečnejšie balenie sme kúpili páskovací stroj. Systematicky školíme našich zamestnancov v sklade, aby sme zabezpečili našim zákazníkom najvyššiu kvalitu v každom ohľade.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info