29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Rok 2011 – takí sme boli...

Tento rok sa u nás niesol v duchu osláv našich 20-tych narodením. Všetkými našimi aktivitami sme sa snažili priblížiť k Vám a Vašim potrebám. Priniesli sme Vám kombináciu tradície no v talóne sme mali aj množstvo noviniek.

Toto je archívny článok z 22.12.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Rok 2011 – takí sme boli...Hneď v úvode roka sme vrhli našu marketingovú silu do tradičných výstav. Prvú výstavnícku zastávku sme absolvovali v Čechách v Brne, kde sa po dlhých rokoch presťahovala výstava Amper. Hneď po skončení v Brne sme naložili autá kuframi a vyrazili sme za Vami do Poľska, kde sa priamo v hlavnom meste Varšave konala ďalšia z našich tradičných výstav Automaticon.
Rok 2011 – takí sme boli... Ani po skončení Automaticonu sme však v stretnutiach s Vami nepoľavili a pokračovali sme ďalej. Tento krát sme sa rozhodli otvoriť naše brány dokorán a ukázať Vám našu spoločnosť aj z vnútra. V duch hesla „lepšie raz vidieť ako 100-krát počuť“ sme na Dni otvorených dverí našich maďarských zákazníkov vtipnou a zábavnou formou previedli zákulisím našej kuchyne.
Rok 2011 – takí sme boli... Cestovateľská horúčka za našim zákazníkmi pokračovala aj v júni, kedy sme Vám priniesli ďalšiu novinku v štýle veľkej medzinárodnej Roadshow, ktorá sa konala v Bratislave, Brne, Budapešti a Košiciach. Cieľom tejto akcie bolo poskytnúť Vám všetky informácie osobne a z prvej ruky priamo od našich dodávateľov z celého sveta a to všetko pod záštitou pohody, zábavy a neformálnej atmosféry filmového sveta.
Rok 2011 – takí sme boli... Finále medzinárodnej SOS electronic výstavníckej sezóny 2011 sa už tradične uskutočnilo na slovenskej výstave Elosys v trenčianskom Expo centre. Veľmi nás potešilo, že aj napriek hektickému obdobiu ste si vo svojom nabitom programe našli čas na osobné stretnutie s nami aj na tejto výstave. Vašou zásluhou sa naše stretnutia niesli v príjemnej a otvorenej atmosfére, ktorá bola umocnená aj Vašimi profesionálnymi športovými výkonmi v SOS golfovom turnaji. Tiger Woods by sa mal zamyslieť na silou konkurencie, ktorá mu rastie vo Vašich radoch :o).

Avšak tento rok nebol len o osobných stretnutiach, ale aj o jedinečných darčekoch, ktoré sme počas roka pre Vás priebežne chystali. Medzi darčekmi ste si toho roku mohli nájsť kvalitnejšie a častejšie produktové články, ktoré sme Vám začali posielať aj prostredníctvom nášho vylepšeného newsletterového systému presne podľa Vašich požiadaviek na frekvenciu a obsah. Nechýbali ani darčeky v mesačných akciách. Náš vernostný program sme rozšírili aj pre zákazníkov z Česka, Maďarska a Poľska, kde si spolu so slovenskými zákazníkmi mohli vyberať z pestrej plejády darčekov ako odmenu za nákupy. Ako absolútnu novinku sme tento rok spustili projekt online kina - SOS cinema. Prostredníctvom videí Vám prinášame informácie o našich produktoch, ich výhodách a efektívnosti použita, ale aj o dianí v našej spoločnosti. To všetko rýchlo a pohodlne.

Pevne veríme, že všetky naše aktivity boli pre Vás a Vaše podnikanie prínosom, pretože Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie.

V roku 2011 sme pri všetkých aktivitách chceli byť bližšie k Vám. Veríme, že sa nám to podarilo. Svedčia o tom aj Vaše pozitívne ohlasy, ktoré sú pre nás zaväzujúce.
Aj preto chceme byť aj v roku 2012 ešte bližšie k Vám!

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info