Registrujte sa na výstavu Embedded World 2021 Digital

Každoročná výstava Embedded World sa v tomto roku bude konať 1. až 5. marca digitálnou formou.

Minulý rok sa výstava potýkala s nečakanými okolnosťami. Situácia ohľadne koronavírusu sa postupne zhoršovala a organizátori mali príliš málo času na to, aby výstavu preformovali do digitálnej podoby. Výstava prebehla za prísnych hygienických kritérií a bola zrejme jednou z posledných veľkých výstav, ktoré ste mohli navštíviť osobne.

Tento rok sa organizuje digitálnou formou, prvý marcový týždeň 1.- 5. marca 2021. Viacerí z našich známych partnerov budú na výstave zastúpení. Vám, našim zákazníkom, ponúkajú možnosť zúčastniť sa výstavy zdarma. Využite príležitosť a zaregistrujte sa!


Pozvánka od nášho partnera pre vývoj a výrobu displejov so vstavanými inteligentnými technológiami, Electronic Assembly, prichádza aj so špeciálnym bonusom. Počas EW 2021 bude výrobca poskytovať výstavnú cenu na svoj najnovší produkt „Demo-Kit s uniTFT028-ATC“ a „Clima-Board“.

Číslo registračného kódu od Electronic Assembly je ew21456801_2.   


Odkaz na uplatnenie kódu


Náš dlhoročný partner pre pamäťové moduly a priemyselné riešenia SSD - Apacer organizuje počas výstavy virtuálne stretnutia s témami o trhových trendoch a technologickom rozvoji. Zameria sa na svoje produktové novinky, funkcie a technológie s pridanou hodnotou. Prihlásením sa cez jeho registračné číslo získate vstup aj do jeho mítingových miestností. Podrobnejšie informácie nájdete na ich stránke:


Inštrukcie k registrácii


Registrujte sa na výstavu Embedded World 2021 DigitalTím spoločnosti Quectel sa tiež zúčastňuje výstavy Embedded World, aby sa stretol s ľuďmi z priemyslového IoT a predstavil im popredné portfólio modulov a služieb IoT na trhu. Zúčastňuje sa formou virtuálneho stánku a online konferenčného priestoru.V utorok 2. marca 2021 rozbiehame online konferenciu, ktorú sme nazvali DebaTech - Let´s talk about tech. Oslovili sme českých aj slovenských odborníkov na 3 témy, ktoré v posledných mesiacoch hýbu technickým svetom: 5G siete, zelená energia, umelá inteligencia. Príďte si pre informácie, ktoré vám ponúkajú spíkri so skúsenosťami a znalosťami.

Nenechajte registráciu na poslednú chvíľu. Budeme online, naživo 2. marca 2021.

Registrácia

Tešíme sa na stretnutie s vami aj s našimi partnermi.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info