29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Raz vidieť je lepšie ako 100 krát počuť

Toto motto nesie v sebe veľa pravdy, preto sme otvorili brány našej spoločnosti našim zákazníkom z Maďarska, ktorí tak mali možnosť vidieť, čo sa skrýva pod pokrievkou.

Toto je archívny článok z 02.06.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

V máji nás navštívili priamo v našej centrále v Košiciach naši maďarskí zákazníci z Miškolca počas Dňa otvorených dverí SOS electronic. Prvým bodom návštevy bola prehliadka priestorov firmy. Počas tejto prehliadky sme našim zákazníkom predstavili prácu jednotlivých oddelení, kde si mohli vyskúšať niektoré činnosti aj sami. Najviac sa im páčila práca v sklade na expedícií balíkov, ktoré sami pripravili a odoslali priamo zákazníkom. Samozrejme nechýbali ani informácie o zaujímavých produktových novinkách. Celý deň otvorených dverí bol zavŕšený prehliadkou centra Košíc.

A čo na to naši zákazníci? Potešilo nás množstvo pozitívnych ohlasov, uvádzame Vám jeden z nich...

„Prekvapila ma veľkosť firmy SOS electronic v Košiciach. Predtým som si myslel, že je to maličký sklad, ale opak bol pravdou. Príjemne na mňa pôsobila pozitívna pracovná pohoda a rodinná atmosféra, ktorá panovala na každom kroku. Celkový pozitívny dojem dotvorilo aj množstvo ľudí, ktorí so mnou hovorili mojim materinským jazykom.“

Komplex Iroda Széchenyi Sándor


Sme radi, že naši zákazníci túto možnosť uvítali a prišli nás v tento deň navštíviť. Naše dvere sú Vám však otvorené vždy.


Raz vidieť je lepšie ako 100 krát počuť Raz vidieť je lepšie ako 100 krát počuť Raz vidieť je lepšie ako 100 krát počuť Raz vidieť je lepšie ako 100 krát počuť

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info