29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Rastieme rekordne, potrebujeme posily

Posledné týždne pri spoločenskej otázke typu: "... a inak, ako sa máte?" už neodpovedáme zažitými frázami. S nadšeným výrazom odpovedáme, že sa máme rekordne :) .

Toto je archívny článok z 15.02.2018. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Rok 2017 bol historicky rekordný a v tomto duchu sme začali aj rok 2018. V januárovom mesiaci ste nám vy, naši zákazníci, dopriali sa radovať rekordnému obratu. Porazili sme svoj minuloročný obrat a navýšili ho o 10%. Ďakujeme!

Avšak práce pri dosahovaní rekordov, nie je málo. Zdá sa nám, že je jej až príliš. Potrebujeme pomoc. Hľadáme ľudí na rôzne oddelenia, aby posilnili tímy kolegov.

Viete poľsky? Naše poľské oddelenie potrebuje obchodného asistenta, ktorý by vedel riešiť s poľskými zákazníkmi obchodné záležitosti.

Radi komunikujete? Na našom slovenskom obchodnom oddelení sa zháňajú po obchodnom referentovi so skúsenosťami, ktorý sa nebojí využiť svoje obchodné zručnosti.

A čo nakupovanie? Nákupné oddelenie potrebuje riešiť obchodné záležitosti s medzinárodnými dodávateľmi. Ak vám angličtina nie je cudzia, ste tu vítaný.

A hľadáme aj šéfa oddelenia. Prirodzený vodca, obchodník, autorita a inovátor v oblasti riadenia a obchodu. Na pozíciu Manažér predajného oddelenia si vieme predstaviť človeka, ktorý má rád zmeny a nenechá sa odradiť neúspechom.

Ak sme vás niektorou zo spomínaných pozícií oslovili alebo zaujali, neodsúvajte to ďalej.
Videá

Predstavenie firmy a jednotlivých oddelení v SOS electronic.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info