29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Pripravili sme pre Vás už 1000 článkov!

Ak sa pozrieme na hypertextový odkaz k tomuto článku (/?str=1000), zistíme, že je presne tisíci v poradí v našom redakčnom systéme. Poďte sa spolu s nami pozrieť na zopár faktov...

Toto je archívny článok z 16.11.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Pripravili sme pre Vás už 1000 článkov! Redakčný systém sme spustili v roku 2001. Počas 10-ich rokov sme ho postupne modifikovali a upravovali tak, aby pripravované články mali pre Vás čo najvyššiu hodnotu. V začiatkoch sme články písali iba v slovenčine. Impulzy ako vznik exportného oddelenia a následne aj začlenenie jednotlivých lokálnych firiem do jednej obchodnej skupiny so spoločným marketingom viedli k prirodzenému rozšíreniu o ďalšie jazykové mutácie. V súčasnosti naše články publikujeme v 7 rôznych jazykoch.

V júni sme vytvorili na našom marketingovom oddelení samostatnú pozíciu, na ktorej sa náš kolega špeciálne zaoberá písaním produktových článkov. Pôsobil ako vývojár v praxi, dokonca aj u našich zákazníkov, takže má k Vám blízko :)

Sme presvedčení, že týmto krokom sme posunuli úroveň našich produktových článkov výrazne vpred, čo naznačujú aj prvotné čísla, keď nám čítanosť stúpla v priemere o 50%. Veľmi nás teší:

  • to množstvo ohlasov, ktoré po článkoch evidujeme,
  • koľko vzoriek po niektorých článkoch posielame na vyskúšanie,
  • že prijímame aj Vaše podnety, komentáre ku článkom, prípadne Vami napísané články o Vašich výrobkoch, kde sú použité naše súčiastky.

Zároveň veríme, že v konečnom dôsledku pomôžeme najmä Vám - našim zákazníkom, čitateľom, pre ktorých to predovšetkým robíme. Budeme radi, ak Vám naše články pomôžu v orientácii v elektronických súčiastkach a vždy nás poteší, ak sa budete vracať na naše stránky ako na zdroj rozšírenia Vášho technického rozhľadu.

A ak Vám nejaký druh článkov na našom webe chýba, pokojne nám dajte vedieť na marketing@soselectronic.com. Chceme sa zdokonaľovať pre Vás!

Niekoľko čísel:

  • v priemere 4 články týždenne
  • 7 štandardných jazykových mutácií (SK, CZ, PL, HU, EN, DE, RO)
  • 119 článkov za posledných 6 mesiacov
  • na jeden článok klikne v priemere takmer 3400 ľudí

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info