29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Prinášame nový revolučný newsletter šitý na mieru pre Vás

Už 10.10.2011 spúšťame nový newslettrový systém, ktorý sa Vám vo všetkom prispôsobí. Vy si zvolíte, o čom chcete čítať a ako často ho budete dostávať!

Toto je archívny článok z 05.10.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Pri rozhovoroch s Vami sme si začali stále vážnejšie uvedomovať Vašu potrebu byť informovaný o trendoch a novinkách v oblasti elektronických súčiastok.

Preto sme v prvom kroku zvýšili odbornú úroveň produktových článkov, ktoré publikujeme. Ich prvotnou úlohou je informovať, pomáhať, radiť – skrátka:

 • pomôcť Vám prinášať jedinečné riešenia pre Vašich zákazníkov,
 • pomôcť Vám byť krok pred konkurenciou,
 • pomôcť Vám byť v brandži IN.
  Ešte neodoberáte náš newsletter?
  Zaregistrujte sa...


 • Zároveň chceme, aby ste sa o týchto novinkách a trendoch dozvedali rýchlo a medzi prvými. Preto už nebudeme zasielať tieto novinky raz mesačne v newslettri, ale Vy sami si zvolíte ako často chcete tieto informácie dostávať a zároveň aj oblasti, z ktorých by tieto informácie mali byť.

  Každý odberateľ newslettra má definovaný svoj profil, v ktorom si nastavuje oblasti zasielaných informácií a frekvenciu zasielania. K svojmu profilu sa dostanete cez link, ktorý je stále uvedený na konci newslettra, ktorý dostávate emailom (viď ilustračný obrázok vpravo).

  Nezmeškajte takéto články!

  Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
  Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
  OK Viac info