28 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Ušetrite čas - objednávajte z vypracovanej ponuky priamo v eshope

eShop

Do nášho eshopu sme zaviedli novinku - možnosť objednávať na základe vypracovanej cenovej ponuky. Viete si zvoliť, ktoré položky z ponuky si chcete objednať a doslova pár klikmi si daný tovar aj objednať.

Toto je archívny článok z 08.12.2016. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Doteraz ste si vedeli v eshope ponuku len vyžiadať. Táto možnosť, samozrejme, zostáva aj naďalej. Môžete si vybrať nielen z našej ponuky 200 000 produktov, ale napísať aj požiadavku na hocijakú inú súčiastku. Po zistení dodacieho termínu a ceny u našich dodávateľov ponuku zasielame e-mailom a zverejňujeme ju vo Vašom účte po prihlásení.

Čo je nové?

Vaše ponuky sú po novom rozdelené na dve časti – aktuálne ponuky a archív ponúk. Aktuálne ponuky - to je samozrejme tá najzaujímavejšia časť. Uvidíte tu akékoľvek cenové ponuky, aj tie vyžiadané telefonicky či emailom. Hneď po ich vypracovaní sa automaticky zobrazia na webe.

Vypracované ponuky

V momente, keď Vám zasielame ponuku e-mailom, objaví sa aj vo Vašom účte v e-shope. Štandardne zobrazujeme ponúkanú cenu, termín dodania a prípadnú poznámku nášho obchodníka. Okrem toho sú viditeľné doplnkové informácie, ako je spôsob dopravy, spôsob platby, dodacia adresa, kto vypracoval cenovú ponuku a takisto aj to, kto o ňu požiadal. Ponuka je platná 7 dní, ak nie je uvedené inak.

Možnosť okamžitého objednania

Ak Vás daná cenová ponuka zaujala, tak si daný tovar viete hneď aj objednať. Pri každej položke naľavo je na to určené zaškrtávacie políčko. Znamená to teda, že nie všetky položky si musíte objednať, dá sa objednať hoci aj jediná položka z ponuky. Pokračujete rekapituláciou objednávky (podobne ako pri klasickom e-shopovskom nákupnom košíku), kde uvidíte už len tie položky, o ktoré ste prejavili záujem. Stačí už len potvrdiť objednávku stlačením tlačidla a je to.

Ďalšie informácie k cenovým ponukám

Export cenovej ponuky do XLS
Ak potrebujete našu cenovú ponuku spracovať najprv u seba a nechce sa Vám kopírovať položku po položke, tak využite možnosť exportu ponuky do formátu XLS. Tak ich viete jednoducho dostať do svojho informačného systému.

Archív ponúk
V archíve ponúk nájdete ponuky, ktoré sú staršie ako 7 dní. Pričom si viete vyhľadať ponuky vypracované v uplynulých 2 rokoch.

Rýchlejšie spracovanie Vašej objednávky
Ak si objednáte tovar s cenovej ponuky cez web, Vaša požiadavka sa už o 1 minútu dostane do systému a náš nákupca môže objednaný tovar okamžite objednať. Odstráni sa prestoj, ktorý môže vzniknúť neskorším prečítaním Vášho emailu našim referentom.

Vernostné body
Aj na tieto objednávky sa vzťahuje náš vernostný program. Keďže pri cenovej ponuke ide často o špeciálne, nižšie ceny, tak aj počet pripísaných vernostných bodov bude nižší – polovičný. Stále je to však zaujímavý benefit, lebo pri ponukách ide obvykle o vyššiu finančnú hodnotu a teda aj o viac bodov.

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info