29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Podporujeme Vaše nápady a projekty

My v SOS si uvedomujeme, že ľudské napredovanie je značne závislé na novovznikajúcich talentoch. Veď čo môže hnať spoločnosť vpred rýchlejšie ako "nespokojnosť" mladých talentovaných ľudí?

Toto je archívny článok z 20.06.2017. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Vyrástli sme vďaka Vám a aj preto sme sa rozhodli podporovať potenciál mladých vývojárov na ich ceste za zrealizovaním svojich nápadov a projektov, aby mali po svojom boku spoľahlivého a silného partnera.

Niektoré z projektov, ktoré sme podporili:

 1. 1. Roboticky tábor

  Tento letný tábor je určený pre všetky deti, ktoré sa zaujímajú o elektroniku. Začiatočníci sa mohli oboznámiť so základmi programovania a tí pokročilejší si mohli vyskúšať ovládanie servo motorov, či riadenie inteligentných lediek. Tábor bol zameraný na prácu s „inteligentnejšou elektronikou“ s platformou Arduino.
  Tento projekt sme podporili dodaním platforiem Arduino. Viac informácií nájdete na http://robotikabrno.cz/robotarna/tabory/ohlednuti-za-robotickym-taborem-2016

 2. 2. Landrover 4x4 RC model

  Landrover 4x4 je robotická a inžinierska súťaž. Úlohou je navrhnúť a skonštruovať vozidlo so štyrmi kolesami (4x4) s rádiovým riadením podľa špecifikácií poskytnutých výborom pre medzinárodné pravidlá. Musí úspešne prejsť a dokončiť prekážky na testovacej dráhe mimo terénu, ktorá je rovnako náročná ako skutočná. Vozidlo musí obsahovať systém pohonu všetkých štyroch kolies, snímač naklonenia a svetelný senzor, takže robotické a inžinierske schopnosti sú rovnako testované. Víťaz národných kôl, postupuje do celosvetového finále, ktoré sa uskutoční priamo v spoločnosti Landrover. Do tohto projektu sa zapojili aj študenti z gymnázia Poštová v Košiciach.
  Tento projekt sme podporili dodaním elektronických súčiastok. Viac informácií o projekte nájdete na http://www.4x4inschools.co.uk/home/ a https://columba.gympos.sk/#home

 3. 3. Formula

  Na okruhu Silverstone vo Veľkej Británii sa konala súťaž Formula Student UK. Išlo o najväčšie podujatia študentských pretekov vo formule. Úlohou študentov bolo zostaviť funkčnú formulu na tieto preteky. Študenti z Technickej univerzity v Štutgarte zostavili formulu, ktorá získala niekoľko ocenení.
  Tento projekt sme podporili dodaním elektronických súčiastok a nástrojov.

Máte aj vy zaujímavý projekt, o ktorom si myslite, že je jedinečný. Napíšte nám o ňom na marketing@soselectronic.com a my Vám radi pomôžeme!

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info