29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

PF 2012: náš vianočný video-pozdrav hneď u Vás

Vo všetkom, čo pre Vás robíme, sa chceme odlíšiť. Náš tohtoročný vianočný pozdrav je osobnejší, rýchlejší, pohyblivejší, hlasnejší, šetrný k životnému prostrediu...

Toto je archívny článok z 08.12.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Keď sme uvažovali nad tohtoročným pozdravom, chceli sme ho urobiť inak. Čo je pre nás typické, čím sa snažíme odlíšiť od ostatných distribútorov? Určite je to aj náš osobný vzťah s Vami. Do všetkého čo robíme, sa snažíme vkladať ľudský prístup. Veď nie je to iba o súčiastkach, ale aj o ľuďoch.

Preto sme sa aj pri vianočnom pozdrave chceli k Vám všetkým priblížiť tak blízko ako sa len dá. Aj keď nie je v našich silách každého z Vás pred Vianocami osobne navštíviť, využili sme dostupné technológie, aby sme sa k tomu aspoň priblížili.

A má to ešte jedno pozitívum. Náš pozdrav je šetrný k životnému prostrediu, veď ušetrili sme zopár stromov, eliminovali vyprodukovanie CO2 v súvislosti s distribúciou papierového pozdravu, ...

A tu je náš vianočný videopozdrav pre Vás... a keďže sme medzinárodná spoločnosť, tak multijazyčne :)


Videá

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info