29 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Označte si tovary svojim názvom

eShop

Ak ste zvyknutí na vlastné označenia súčiastok, nie je nič príjemné pamätať si označenia, ktoré používajú vaši dodávatelia. Aby sme vám zjednodušili prácu, svoje vlastné označenia môžete používať aj u nás v eshope.

Súčasťou eshopu je funkcionalita „Tovary s mojim označením“.

Ku každému tovaru si môžete pridať vaše označenie, poznámku, alebo kód z vášho systému. Následne sú všetky vaše označenia zvýraznené červenou farbou,  nachádzajú sa hneď vedľa nášho názvu produktu a sú viditeľné v celom eshope. 

Samozrejme, môžete ich používať aj v hlavnom vyhľadávači eshopu. V pop-up okne s výsledkami vyhľadávania budete mať svoje tovary tiež zvýraznené červenou farbou.


Všetky vaše označenia na jednom mieste

Ak si chcete prezrieť zoznam všetkých tovarov, kde máte použitý vlastný názov, navštívte rubriku „Tovary s mojim označením“.
Je dostupná v sekcii Sortiment vo vašom účte. Na jednom mieste si viete všetky vaše produkty prezrieť, príp. svoje názvy upravovať alebo nepotrebné označenia zmazať.

A ešte jedna dôležitá informácia, vaše označenia sa zobrazia aj na faktúrach a dokonca aj na každom štítku s tovarom, ktorý vám zasielame.

Zákaznícke označenie tovarov je však dostupné iba ak sa prihlásite do eshopu. Ak nepoznáte svoje prihlasovacie údaje, neváhajte nás kontaktovať.

Veríme, že tieto informácie budú pre vás užitočné. Na vaše pripomienky a návrhy radi odpovieme na adrese webmaster@soselectronic.com

Zhrnutie výhod vlastných označení

  • vyhľadávanie tovarov použitím vášho obvyklého názvu
  • váš názov je prítomný na faktúrach aj na štítkoch balení
  • jednoduchá identifikácia vami nakúpených súčiastok

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info