Online konferencia DebaTech už o pár dní!

SOS electronic organizuje technologickú konferenciu. Nenechajte si registráciu na poslednú chvíľu. V utorok 2. marca 2021 sme si pozvali odborníkov, ktorí budú hovoriť o technologických trendoch, ktoré nás neminú. Ktoré to sú?

5G siete

Téma, ktorá vyvoláva emócie u verejnosti aj v odborných kruhoch. Máte z nej obavy? Či sa na pokrytie krajiny 5G sieťou tešíte? Aké sú výsledky otestovanej 5G siete v Českej republike, ako je na tom Slovensko?

Prezentáciu na túto tému si pre vás pripravili:


Zelená energia

Energia z obnoviteľných zdrojov. Veľmi častá téma odborných diskusií. Napriek tomu, mnohí z nás tápu, ako ju čo najlepšie využiť? Vedia nám v tom pomôcť dáta? Prečo má naša spoločnosť strach z elektromobility?

Tému zelenej energie vo svojej prezentácii spracovali:


Umelá inteligencia

Priemysel sa čoraz častejšie obracia na automatizáciu či umelú inteligenciu. Kedy nastúpi fáza samoorganizácie a rekonfigurability? Do ktorej skupiny ľudí patríte? Obávate sa nástupu umelej inteligencie, či ju očakávate s nadšením?

Zo svojho uhla pohľadu vám tému umelej inteligencie predstavia páni:

Príďte si pre informácie, ktoré vám ponúkajú spíkri so skúsenosťami a znalosťami. Budeme online, naživo 2. marca 2021. Tešíme sa aj na vás.

Registrácia na konferenciu DebaTech


Súvisiace články

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info