29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Ocenenie „Best Employer 2015“ pre SOS electronic

Naša spoločnosť sa v lete zúčastnila štúdie, kde svojich zamestnávateľov anonymne hodnotili ich zamestnanci.

Toto je archívny článok z 04.12.2015. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.
Ocenenie „Best Employer 2015“ pre SOS electronic Keď nás na jar oslovila medzinárodná spoločnosť Aon Hewitt s ponukou zúčastniť sa štúdie motivovanosti zamestnancov, povedali sme si, že to bude dobrá príležitosť ako identifikovať medzery v riadení našich ľudí. Prieskum bol totiž založený na anonymnom hodnotení vlastnými zamestnancami a prebiehal mimo dosahu manažmentu SOS electronic.

Výsledky prieskumu nám potvrdili naše pozitívne kroky v personálnej oblasti, ale zároveň aj ukázali priestor na zlepšovanie.

Čerešničkou na torte je ocenenie "Best Employer 2015", ktoré sme teraz po ukončení štúdie získali. V kategórii malých a stredných spoločností sme sa zaradili medzi firmy s najvyššou mierou motivovanosti svojich zamestnancov.

Svoj férový a ľudský prístup k našim zamestnancom prenášame aj na našich zákazníkov. Sú to totiž prepojené nádoby, veď spokojný zákazník = spokojný zamestnanec a naopak.

Ďakujeme a ako stále hovoríme, budeme sa aj naďalej neustále zlepšovať! :-)
Externé odkazy:
  1. Aon: Aon Best Employers Slovensko 2015
  2. Zodpovedné podnikanie: Najlepší zamestnávatelia majú až 77 % motivovaných zamestnancov, tvrdí štúdia Aon Best Employers
Ocenenie „Best Employer 2015“ pre SOS electronic
Video:

TA3: Najlepšie spoločnosti motivujú svojich zamestnancov dvojnásobneOcenenie „Best Employer 2015“ pre SOS electronic Ocenenie „Best Employer 2015“ pre SOS electronic Ocenenie „Best Employer 2015“ pre SOS electronic

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info