29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Obchodné stretnutia SOS electronic v čase koronavírusu

Mimoriadne situácie si vyžadujú netradičné riešenia. Koronavírus nám síce bráni v cestovaní za vami, našimi zákazníkmi, ale v práci a v obchodovaní nás nezastaví.

Náš sklad funguje naďalej. Vaše online objednávky (e-mail alebo e-shop) sú naďalej pravidelne spracovávané a zasielané. Našich zákazníkov, ktorí dodávajú tovar resp. služby do zdravotníckeho odvetvia sa snažíme uprednostniť a poskytnúť im nadštandardnú starostlivosť v týchto komplikovaných týždňoch.

Väčšina z nás síce pracuje z domu, ale vďaka internetu, aplikáciám, softvérovým riešenia alebo klasickému telefónu sme s vami v kontakte naďalej. Práce je vďaka našim zákazníkom stále dosť a využitím digitálnej technológie ju riadime spoľahlivo naďalej. Využívame na to náš systém v cloude, softvérové telefóny, hangouts, webinárové a meetingové platformy a iné aplikácie. 

Pravidelné celofiremné stretnutia s vyše 60 účastníkmi, ale aj porady manažmentu sa u nás konajú pomocou techniky.


To, že to robíme dobre potvrdzujete aj vy, naši zákazníci, v komunikácii s nami. Veľmi často počujeme: "Ani sme si nevšimli, že pracujete z domu!" Všetky telefónne linky na našich pracovníkov sme vďaka digitalizácii a softvérovým telefónom dokázali presmerovať priamo k nim domov. Za týždeň takmer 50 pevných liniek.

I keď sme sa vzdali porád v našej obľúbenej zasadačke a návštevám vo vašich firmách, nezastavili sme sa. V SOS electronic pracujeme a pomáhame ďalej.

Chceli by ste zaviesť podobné technológie do svojej firmy? Potrebujete viac informácií o týchto technológiách? Radi vám poradíme.


Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info