29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Nový web: Prečo je potrebný? Rýchlosť, flexibilita, umelá inteligencia...

Už na začiatku roka 2016 pre Vás spustíme úplne nový web a eshop. Ako Vám to uľahčí život? V sérii niekoľkých článkov Vám to ukážeme...

Toto je archívny článok z 09.10.2015. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

1. Rýchlosť - informácie v reálnom čase

Chápeme, že v dnešnom svete sú najdôležitejšie správne a rýchlo dostupné informácie. Určite potrebujete mať aktuálne informácie napr. o stave skladu. Náš systém doteraz fungoval v dávkach a aj keď sme sa pri citlivých informáciách snažili frekvenciu aktualizácie dát znižovať rádovo na minúty, nie vždy to bolo postačujúce.
Nový web je postavený na aktualizácií dát v reálnom čase. To znamená, že akákoľvek zmena v počte kusov na sklade sa prejaví na webe okamžite. Rovnako aj Vaše objednávky systém prijíma v reálnom čase a nie pravidelných dávkach. Už sa teda nemôže stať, že počas toho ako vytvárate a odosielate objednávku by niekto vykúpil tovar, ktorý práve objednávate.

2. Flexibilita - prispôsobte si náš web Vašim zvyklostiam

Vy ste na prvom mieste. Prečo by ste mali mať nami definované, ktoré parametre zobraziť pri filtrovaní a v akom poradí? Alebo napríklad ktoré stĺpce a v akom poradí zobraziť v zozname tovarov? Usporiadajte si ich podľa Vašej chuti (aj napr. jednoduchým „drag and drop“) a web si ich navyše pri Vašej ďalšej návšteve zapamätá.

3. Responzívny dizajn - jednoduché použitie na akomkoľvek zariadení

Nový web: Prečo je potrebný? Rýchlosť, flexibilita, umelá inteligencia... Dnes je už úplne samozrejmé, že sa weby a eshopy navštevujú aj na mobiloch, či tabletoch. Nenahnevá Vás, keď sa stránka nezmestí na displej mobilného zariadenia, obsah je rozhádzaný alebo nečitateľný?
Náš nový web sa plne prispôsobuje svojim obsahom a rozložením Vášmu displeju či monitoru. A nielen to! Aj samotné ovládanie jednotlivých prvkov nášho webu sa Vám prispôsobí. Veď inak ovládadate mobil (dotyk prstom) a inak počítač (myš, klávesnica).

4. Nové technológie - umelá inteligencia?

Myslíme si, že náš web by sa mal prispôsobovať Vám. Do nášho webu budeme postupne nasadzovať prvky umelej inteligencie. Náš web sa bude od Vás učiť. Systém si pri Vašej práci napríklad zapamätá, ktoré prvky parametrického filtrovania chcete mať aktívne a ako ich chcete usporiadať. Alebo prečo by ste mali mať v konkrétnom zozname tovarov na prvých pozíciách súčiastky, o ktoré sa až tak nezaujímate, len preto že sa začínajú na písmeno „A“? Nový web sa bude snažiť spoznať Vaše priority a obsah bude tomu prispôsobovať.

Nový web - články:

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info