29 rokov na trhu
Zastúpenie v 6 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu
SOS electronic

Novinky na webe 12.7.2017

Našim cieľom je poskytovať Vám kvalitný servis aj prostredníctvom tohto webu. Naše vývojárske oddelenie zaviedlo do svojej práce systém 2-týždňových aktualizácii webu. Touto cestou Vám v krátkosti prinášame informácie, čo je na webe nové.

Toto je archívny článok z 13.07.2017. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Zmeny, ktoré priniesla verzia webu, nainštalovaná v stredu 12.7.2017:

  1. Zmenili sme spôsob, ako sa prezerá náš tovarový strom. Filter na výrobcov je umiestnený vždy vľavo a nie hore, ako predtým. Týmto zjednocujeme dizajn filtrovacích blokov. Novinkou je aj zobrazenie hlbšieho členenia s cieľom, aby ste rýchlejšie našli kategóriu, ktorú hľadáte.

  2. Umožnili sme Vám nastavovať práva na prácu v eshope pre Vašich kolegov. Viete aktivovať/deaktivovať účty kolegom, určovať, či majú právo objednávať tovar a prezerať si firemnú históriu faktúr, pridávať nového kolegu alebo zmazať kolegu, ktorý už u Vás nepracuje. Podrobnejšie informácie zverejníme v samostatnom článku.

  3. Zrýchlili sme generovanie stránky, kde sú zobrazené tovary

  4. Doplnili sme prepínač meny na weboch CZ, RO, PL, COM

  5. V zoznamoch produktov pribudli šípky hore/dole, aby bolo jasné, že sa dá zoraďovať podľa týchto stĺpcov. Aktívny stlpec je označený červenou šípkou.

  6. V zoznamoch produktov sa zobrazuje info o statuse produktu - EOL (end of life), NRND (not recommended for new design), OBSOLETE.

  7. V článkoch je opravená chyba zapríčiňujúca rôznu veľkosť textu článku.

  8. Opravená chyba stránkovania pri webinároch

Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info